Ламеллярная эмульсия Янтарь & Сера & Cалициловая кислота 30 мл
Ламеллярная эмульсия Янтарь & Сера & Салициловая кислота — назначение
Жирная кожа очень часто, если не всегда, является одновременно и сухой кожей, что со временем делает её ещё и реактивной. И когда на такой коже появляются комедоны и элементы акне, то не каждое традиционное средство может подойти для их устранения. Именно для таких случаев, а именно проблемная кожа с акне на фоне повышенной чувствительности, и предназначена ламеллярная эмульсия «Янтарь & Сера & Салициловая кислота». Она подходит для:
- Подростковой жирной и проблемной кожи;
- Проблемной кожи с повышенной реактивностью;
- Кожи с акне в воспалённой форме.
Свойства
Данная эмульсия несколько отличается от других эмульсий в части содержания серы, её здесь меньше. Есть и другие особенности, которые добавляют особых свойств этому продукту:
- Янтарная кислота — обладает мощными противовоспалительными и успокаивающими свойствами. Также есть много РКИ подтверждающих высокую эффективность янтарной кислоты в борьбе с акне, особенно в воспалённой форме. Она дополняет действие салициловой кислоты и имеет с последней синергетическое действие;
- Салициловая кислота — содержится концентрации 2%, но в паре с янтарной кислотой оказывает антисептическое, противовоспалительное и себорегулирующее действия;
- Бисаболол — блокируя высвобождение цитокинов, обеспечивает сильное, мгновенное и выраженное успокаивающее действия;
- Растительный антиандрогенный комплекс — ингибирует фермент 5-альфа-редуктазу, который преобразует мужской половой гормон тестостерон в более сильнодействующий андроген дигидротестостерон. Последний стимулирует повышенную активность себоцитов и провоцирует возникновение комедонов и акне.
Способ использования
- Очистить кожу при помощи тёплой воды и, если это вечернее очищение, при помощи какого-то средства для умывания;
- Нанести эмульсию тонким слоем на ночь, или точечно на прыщик;
- Эмульсию можно наносить как под крем по типу кожи, так и на него.
Купить ламеллярную эмульсию для проблемной и воспалённой кожи вы всегда можете в нашем интернет-магазине от производителя с доставкой транспортной компанией в любую точку Украины.
Эмульсия Янтарь & Сера & Салициловая кислота — мягкое средство против воспалённых элементов акне — ТМ Cocos
Срок годности | 12 мес. |
Температура хранения | Храните в недоступном для детей месте, которое защищено от попадания прямых солнечных лучей, а также находиться вдали от отопительных приборов. +5 - +25 ℃. |
Объем | 30 мл. |
Тип средства | Ламеллярная эмульсия. |
Упаковка средства | Пэт бутылочка с дозатором. |
Возраст | 14+. |
рН | 4,2 - 4,3. |
Вода очищенная, янтарна кислота, глицерин, сера, салициловая кислота, цинк РСА (1%), масло смородины, масло примулы вечерней, цетилстеариловый спирт, масло тмина черного, гиалуроновая кислота, карбамид, пуллулан, масло жожоба, масло кедра, масло льна, фитоцерамиды, фитостеролы, экстракт пальмы сабаль (1%), Eumulgin @ SG (натуральный эмульгатор, сертифицированный ECOCERT), Nipaguard SCE (натуральный косметический консервант, сертифицированный ECOCERT), экстракт белой вербы, Д пантенол, бисаболол, экстракт сои, масло камелии, аргинин, аллантоин, ксантан.
Оставьте свой отзыв
Похожие товары
Ірина
19.07.2024
Administrator
24.07.2024
Якщо реакція шкіри на азелаїнову кислоту нормальна, то так можна.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Юлія
15.06.2023
Administrator
15.06.2023
Саме цю ємулсію Янтар & Сірка & Cаліцилова кислота, можете спробувати.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міша
07.06.2023
Administrator
08.06.2023
Дякуємо! Ми намагаємось робити якісну продукцію.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міща
07.06.2023
Але я не займаюсь кремоварінням, а також не користуюсь засобами приготованими в домашніх умовах. Переважно, у мене такі бренди у догляді: Allios of Skin, iS Clinical, Barbara Sturm, Reviderm, Rey, AnteAGE, Zein Obagi, Image Skincare, Dr. Brandt. А також, дві бюджетні українські марки, одна з яких - ваша. І, не зважаючи на колосальну різницю в ціні, багато продуктів я обираю саме ваших.
Administrator
07.06.2023
Вибачте, Міхаіл, можливо, ви не правильно зрозуміли нашу відповідь. Ми в жодному разі не хочемо вас образити і не применшуємо ваших знань. Ви запитали про структуру наших емульсій кремів, ми вам відповіли яка вона і від чого залежить. Також у нас на сайті є детальна інформація на цю тему(https://cocos.od.ua/lamellyarnyyi-krem-chto-eto--a9/).
Як аргумент нашої відповіді можемо додати, що серед домашніх кремоварів існує міф про те, що ламеллярна емульсія досяжна за певних умов і тільки. Насправді це не так.
Так обладнання та технологія важливі для якості продукту в цілому, але для формування структури ламеллярной важливий тільки емульгатор. Далі вже залежить від тонкості вашої емульсії та вашого емульгатора.
Так обладнання та технологія важливі для якості продукту в цілому, але для формування структури ламеллярной важливий тільки емульгатор. Далі вже залежить від тонкості вашої емульсії та вашого емульгатора.
Чим менше ви хочете отримати структуру тим складніше має бути у вас гомогенезатор і тим специфічнішим повинен бути емульгатор.
Ми робимо емульсію за структурою ідентичну нашому ліпідному бар'єру рогового шару епідермісу. Наше завдання створити продукт, який вбудовується в пошкоджені бісла нашої шкіри, і сприяє доставці в шкіру активних інгредієнтів та відновленню її захисних структур.
Вибачте, з повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міша
07.06.2023
Я споживач і маю право задавати питання дощо продукту, які мене цікавлять, без страху, що у відповідь отримаю хамство, у кінці повідомлення прикрите шаблонним «з повагою…»
Administrator
07.06.2023
Якщо Ви цікавитеся цією темою на форумах з домашньої косметики, де експертами виступають різні домогосподарки, то немає сенсу Вас у чимось переконувати.
Ви запитали, ми вам відповіли. Більше того, ламелярні емульсії виходять без дорогого обладнання, якщо не оцінювати самі живі організми, у всьому живому тільки за наявності фосфоліпідів і води.
Висвітлювати свої технологічні тонкощі ми також не вважаємо за необхідне, для цього є спеціальна література та відповідні курси з підготовки косметичних хіміків, ми ж виробники косметики, і даємо відповіді щодо застосування та особливостей наших продуктів.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міща
07.06.2023
Ні, я не про ліпосоми чи інші способи доставки активів, я саме про емульсію. Я давно цікавлюсь косметологією і декілька років - косметичною хімією і, наскільки мені відомо, то для приготування ламелярної емульсії потрібні не тільки ламелярні емульгатори, а й спеціальне дороговартісне обладнання, яке забезпечує відповідну швидкість перемішування емульсії в процесі приготування. Інакше це будуть звичайні пряма або зворотня емульсії, але з невеликою кількістю ламел, проте це не буде істинна ламелярна емульсія. Тому і питаю, яким чином у вас готується емульсія.
Проте, навіть наявність самого ламелярного емульгатора - це вже великий плюс для косметичного засобу! ????
Administrator
07.06.2023
Відсоток введення янтарної кислоти -5%, сірки -3%.
Наші емульсії ламелярні через свою структуру, тобто коли формуються бислои, а не міцели. Така структура залежить тільки від емульгатора, а то про що Ви питаєте має значення при формуванні ліпосом - вид упаковки активів у ламеллярну структуру з одинарною стінкою і, відповідно, з мінімальним розміром, що дозволяє легко проникати через бислои рогового шару (теж ламеллярна структура, в якій емульгатор фосфоліпід лецитин).
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міша
07.06.2023
Підкажіть, будь ласка, який відсоток вводу бурштинової кислоти і сірки у даній сиворотці? І чи відповідає відсоток вводу усіх активів від цинку до екстракту пальми сабаль - 1%, як цього передбачають правила порядку написання активів по INCI?
Анна
10.01.2023
Administrator
10.01.2023
Лямелярні емульсії допомагають позбавитися різних висипань, більш детальніше є в описі до товару. наносити потрібно точково.
Що саме Вас цікавить?
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Олена
29.11.2022