- Розпродаж
-
Пілінг
- Набір для пілінгу
- Пілінг скраб
- Саліциловий пілінг
- Пілінг гліколевий
- Молочний пілінг
- Мигдальний пілінг
- Пілінг Джесснера
- Фруктовий пілінг
- Молочно-бурштиновий пілінг
- Глюконолактоновий пілінг
- Феруловий пілінг
- Фітиновий пілінг
- Піровиноградний пілінг
- Азелаїновий пілінг
- ТСА пілінг
- Пілінг шкіри голови
- Лактобіоновий пілінг
- Пілінг для чоловіків
- Кислотний пілінг для ніг
- Алуніт
- Волосся
- Антисептичні засоби
- Обличчя
- Крема проти пігментації
- Тіло та ванна
- Для дітей
- Косметика для чоловіків
- Він та Вона
- Натуральне мило
- Натуральна олія
- Прання та прибирання
- Б'юті БАД
- Подарункові набори
Категорії
Комбінований пілінг з гліколевою кислотою у високій концентрації
Кому потрібен комбінований пілінг із гліколевою кислотою
Досить часта картина коли:
- Жінка у віці 38-40 років і більше, бажає провести ефективну процедуру пілінгу, але її шкіра погано переносить високі концентрації гліколевої кислоти;
- Або інша картина — хочеться провести ремоделюючий пілінг, але так, щоб відновлення шкіри було максимально швидким;
- Ну і нарешті, є великий табір жінок, які мають чутливу шкіру з низьким больовим порогом. А отримати реальний омолоджуючий ефект від пілінгу можна тільки використовуючи кислоти, які впливають безпосередньо або опосередковано на дермальний шар шкіри. Такою кислотою, наприклад, є гліколева кислота в концентрації від 50% і з Рh 2 і нижче.
І це далеко не всі випадки, коли є бажання чи потреба у проведенні ефективних процедур із гліколевою кислотою, але є обмеження у термінах відновлення або у неможливості мати помітні ушкодження шкіри. Але вихід є — це комбінований пілінг гліколевої кислоти та модифікованого пілінгу Джесснера без саліцилової кислоти. Він містить 20% бурштинової кислоти, яка миттєво заспокоює шкіру та знімає больовий рефлекс, через що болючі відчуття проходять, а місця пошкоджень та наявності еритеми швидко відновлюються. Також янтарна кислота допомагає досягти помітних результатів за дуже короткий час. Вона запускає вироблення енергії у клітинах шкіри, сприяє процесам регенерації та стимулює захисні функції шкіри. Обвисла шкіра стає більш пружною, гладкою та сяючою. Бурштинова кислота не тільки захищає шкіру від надмірних окисних реакцій вільних радикалів, а й очищає її від них, не ушкоджуючи при цьому захисний шар шкіри.
Ця методика — це традиційний комбінований пілінг навпаки. Зазвичай комбінований пілінг проводять з метою:
- Досягти більшої глибини проникнення кислот без збільшення їх концентрації;
- Для отримання ремоделюючих ефектів без збільшення агресивності пілінгів.
Цілі даної методики комбінованого пілінгу це:
- Проведення пілінгу з більш високою концентрацією гліколевої кислоти, але з швидшим післяпілінговим відновленням та мінімальним ушкодженням шкіри у вигляді опіку та інше відразу після пілінгу;
- Отримання ремоделюючого ефекту за більш комфортних умов проведення процедури пілінгу;
- Більш комплексного ефекту в рамках однієї процедури — ремоделювання, антиоксидантний захист та боротьба з різними проявами запальних елементів, акне та ін.;
- Проведення омолоджуючих пілінгів з впливом на дермальний шар шкіри при різних несприятливих станах шкіри:
- Підвищена реактивність;
- Судинні розлади типу куперозу та ін.
Методика процедури
Отже, спочатку, як завжди, ви повинні заздалегідь пройти або передпілінгову підготовку, або кілька процедур гліколевого пілінгу з меншою концентрацією, наприклад, 20-40%. Також у вас мають бути такі обов'язкові продукти для проведення процедури та відновлення шкіри після неї як:
- Гель або пінка для вмивання із саліциловою кислотою;
- Лосьйон для одномоментної підготовки шкіри до пілінгу;
- Регенеруючий гель для шкіри після пілінгів;
- Крем "Кокосовий" для догляду за шкірою після пілінгу;
- Гліколевий пілінг 50-70% і модифікований пілінг Джесснер без саліцилової кислоти.
З бажаних, але не обов'язкових продуктів можна назвати — нейтралізатор і молочно-бурштинова, молочно-мигдальна (якщо шкіра жирна або проблемна) або молочно-глюконова маски. Нейтралізатор потрібен для зупинки процедури пілінгу, але можна обійтись і простим розчином харчової соди. Маска потрібна для відновлення шкіри після пілінгу та м'якого відлущування і зволоження шкіри обличчя. Також маска добре інгібує окислювальний стрес і покращує як зовнішній вигляд, так і загальний стан шкіри обличчя в цілому.
Є три рівні проведення цієї процедури. Усі відмінності криються у проведенні другої частини процедури з розчином Джесснера з янтарною кислотою 20%. Початок процедури у всіх варіантів однаковий:
- Вмиваємо обличчя з використанням будь-якого кислотного засобу для вмивання;
- Витираємо шкіру насухо;
- Протираємо обличчя одномоментним лосьйоном за допомогою спонжу. Цей пункт є дуже важливим і впливає на ефективність всієї процедури в цілому;
- Наносимо гліколевий пілінг і стежимо, щоб він завжди був вологим;
- Витримуємо експозицію 8–10 хвилин або доти, доки не з'явиться сильний дискомфорт, тоді закінчуємо цю частину раніше.
Далі, залежно від досвіду проведення даної процедури, є три варіанти — новачок, досвідчений та просунутий. Ми рекомендуємо проходити рівень новачка та досвідченого, перед тим як проводити процедуру за просунутим варіантом.
Перший рівень — новачок
- Проводиться нейтралізація гліколевого пілінгу;
- Вмивається обличчя;
- Протирається рушником;
- Наноситься розчин Джесснера з янтарною кислотою 20%;
- Витримується експозиція від 10 до 20 хвилин;
- Проводиться нейтралізація, умивання обличчя та нанесення регенеруючого гелю та крему «Кокосовий».
Другий рівень — досвідчений
За цією методикою все як у першому варіанті крім нейтралізації:
- Як тільки, пройшов час 8-10 хвилин або якщо з'явилися вираженні еритема та дискомфорт, обличчя вмивається проточною водою;
- Акуратно протирається;
- Наноситься модифікований розчин Джесснера з янтарною кислотою 20%;
- Витримується експозиція 10-20 хвилин;
- Нейтралізація, умивання та захист обличчя гелем та кремом «Кокосовий».
Третій рівень — просунутий
Цей варіант, звичайно, найефективніший, але й потребує певного досвіду та обережності. Якщо ви бачите, що на шкірі після нанесення пілінгу Джесснера без саліцилової кислоти еритема та дискомфорт не проходять, необхідно відразу ж процедуру припиняти, шляхом нейтралізації кислот. Сама ж методика нескладна:
- Витримується експозиція з гліколевим пілінгом 8–10 хвилин, або до дискомфортних відчуттів (тоді раніше перехід до наступного кроку);
- Зверху на гліколевий пілінг наноситься комбінований пілінг Джесснера з янтарною кислотою 20%;
- Витримується експозиція 10-20 хвилин;
- Нейтралізація;
- Акуратно шкіра обличчя вмивається теплою або прохолодною водою;
- Протирається насухо;
- Наноситься регенеруюючий гель;
- Як тільки гель трохи підсох і ввібрався, наноситься крем для догляду за шкірою після пілінгу «Кокосовий».
Також нагадую що найближчі пару днів обличчя уберігаємо від сонця. Кремом «Кокосовий» користуємося ще один-два дні, залежно від стану шкіри та швидкості її відновлення.
Догляд за шкірою після пілінгу
Перші кілька днів дуже важливо, щоб шкіра завжди була під товстим шаром крему. Обновляти крем бажано через 4-6 годин. Для цього використовується пінка або гель для вмивання із саліциловою кислотою, щоб очистити шкіру від залишків попередньої порції крему та для легкої ассептики шкіри. Якщо є осередки пошкодження шкіри, то зручніше використовувати пінку. Якщо використовується гель для вмивання із саліциловою кислотою, то піна збивається в долонях. Після очищення знову наноситься крем. Такий режим догляду зазвичай триває один-два дні. Далі ваш звичайний режим догляду за шкірою.
Через два-три дні після процедури починаємо використовувати маски. Якщо тип шкіри у вас жирний і проблемний то вибрати варто молочно-мигдальну маску, якщо шкіра чутлива, куперозна або із запаленими елементами то вибрати варто молочно-бурштинову маску. Якщо тип шкіри звичайний то найкращим вибором буде молочно-глюконова маска:
- Режим її використання — один раз на два-три дні;
- Час експозиції — 10–30 хвилин;
- Після закінчення експозиції акуратно знімаємо паперовим рушником залишки маски. Протираємо вологим спонжем. І далі добре вмиваємо обличчя;
- Наносимо свій звичайний крем.
Використання маски прискорить відновлення шкіри, інгібує окислювальний стрес і проведе процес відлущування непомітно та органічно. Плюс до цього треба додати зволожуючий ефект на тлі свіжого та сяючого обличчя.
Кількість процедур в курсі від 4 до 6 з інтервалом раз на два тижні. Перші ефекти будуть спостерігатися вже через 14 днів. Помітний ремоделюючий ефект спостерігатиметься в міру проходження метаболічних процесів у дермальному шарі шкіри – в середньому це від 48 до 60 60 днів. Тобто до кінця курсу ви явно бачитимете позитивні результати, а після закінчення курсу ремоделювання шкіри відбуватиметься ще близько двох місяців. У цей час можна користуватися різними кислотними продуктами типу тоніки, лосьйони та маски в режимі один-два рази на тиждень, для підтримки поверхні шкіри в стані, коли мікрорельєф її рівний і робота всіх систем відбувається з мінімальними збоями.
Комбінований пілінг з гліколевою та янтарною кислотами — ремоделювання шкіри з мінімальним дискомфортом та швидким відновленням — ТМ Cocos
Малишев Юрій.
31.10.2022.
- 1
Залиште свій відгук
Юлія
12.11.2024
Administrator
13.11.2024
Так можно і з іншим пілінгом Джесснера, (без саліциловой кислоти сами лагідний з Джесснера), але радимо починати експозицію з найменшого часу, та дивитися за станом своєї шкіри.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Анастасия
22.02.2024
вопрос - гликолевый пилинг смывать или прямо поверх него наносить следующим этапом, джесснера? вы не отвечаете на вопросы касательно кожи вокруг глаз.... почему я купила товар и не могу получить элементарные ответы?
второй вопрос - почему джесснера без салициловой такой густой и комковатый? он наносится комками, розовой жижей, и через дозатор даже не может выдавиться! очень неудобно, приходится откручивать, выдавливать, что получается тоже не очень
так должно быть?
Administrator
01.03.2024
Если Вы продвинутый пользователь по пилингам то после гликолевого пилинга Вы умываетесь, вытираете лицо потом наносите раствор Джесснера. Если нет, то нейтрализуете гликолевый пилинг, умываетесь, вытираете кожу и наносите раствор Джесснера.
Если Джесснера без салициловой кислоты, то можно весь комплекс провести и под глазами. Только гликолевую кислоту надо наносить под глаза в последнюю очередь и нейтрализовывать надо с этой зоны.
Модифицированный пилинг Джесснера без салициловой кислоты густой из-за большого процента янтарной кислоты.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Stasy
29.01.2024
скажіть, для чутливої схильної до почервоніння та куперозу шкіри краще взяті вашу схему с джеснером без саліцилової, чи замінити на джеснера з койєвою
дякую!
Administrator
02.02.2024
Для Вашого типу шкіри краще без саліцилової кислоти.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Анстасія
28.01.2024
чи можна наносити ці пілінги під очі?
Administrator
02.02.2024
Якщо шкіра підготовлена то - так. Починати з меншого часу та стежити за реакціею шкіри.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Ирина
03.01.2024
Administrator
04.01.2024
Мы рекомендуем делать пилинги 1 раз в 7 - 14 дней. Вы ориентируетесь на состояние своей кожи. У всех разная реакция и так же восстановление зависит от ухода за кожей в постпилинговый период. Более детально можно ознакомиться у нас на сайте.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.