Отзывы к сайту

Всього відгуків: 108

Тетяна

17.08.2022

Вчора отримала своє замовлення, до цього користувалася тільк гелем для вмивання з саліциловою кислотою десь 4 роки. Гель дуже подобається. Зараз замовила пілінг та емульсію. Дуже вдячна магазину і за безкоштовну доставку від 600 грн.

Olga

08.08.2022

З того моменту як почала користуватись продукцією Cocos для вмивання обличчя, крем день/ніч, пілінг- моя жирна шкіра обличчя стала виглядати на багато краще, зменьшились висипання іноді їх взагалі немає, пори чисті не розширені. Дуже вдячна за вашу роботу, для порівняння раніше користувалась досить відомою косметикою Ізраїльського виробництва але результат був нульовий.

Светлана

02.08.2022

Брала гликолевый пилинг 40% и нейтрализатор к нему. Эффект ВАУ!! после 1 раза. Мне 37 лет. Для моей кожи с пигментациеей и мимическими морщинками то,что нужно. Уже после 1-го использования кожа становится более свежей и подтянутой. Однозначно рекомендую ☝

Світлана

29.07.2022

Вчора отримала замовлення і вже спробувала декілька засобів. Дуже задоволена! Ефект видно з першого використання. Однозначно, буду замовляти ще.

Ольга

12.07.2022

Користуюсь продукцією магазину вже три роки, дуже задоволена якістю і різномаїттям товару.Користуюсь твердими шампунями,милами ручної роботи,засобами для кухні.Приємне відношення персоналу,швидка доставка,дякую будемо співпрацювати далі.

Марина

09.07.2022

Замовляю гели для обличчя, гарний результат. Подобається сироватка з вітаміном С. Дякую за швидку доставку.

Ірина

26.06.2022

Раніше замовляла продукцію з іншого сайту, тепер вирішила брати напряму у виробника. Пілінги гарно і зручно упаковані, є інструкції, на сайті теж багато інформації про особливості і поради до застосування. Креми у зручних банках, наповнені до країв. При підтвердженні замовлення по телефону перейшли на українську, приємно. Буду замовляти ще

Елена

23.06.2022

Прекрасное отношение к клиентам, замечательная продукция. Давно пользуюсь, почти все пробовала. Однозначно рекомендую!!
Переваги: Очень эффективная продукция за такие деньги! Хорошее отношение к клиентам.
Недоліки: Не вся продукция может подойти.

Елена

03.06.2022

Пользуюсь этой косметикой уже 1.5 года,у меня было акне и постакне, вылечила пилингами . Отличное качество,приемлема цена. Спасибо ????

Яна

31.05.2022

Замовляю не вперше і постійно користуюсь Алунітом, господарським кокосовим милом, рідким милом для миття фруктів і овочів. Дякую за вашу роботу!

Залиште свій відгук:

Оцініть магазин:

Вказати переваги і недоліки

Дополнительная информация: