Дезодорант-спрей для ніг гідролат Шавлії 100 мл

Артикул: 1038368

Бренд: Cocos

Немає в наявності

87.40

Гідролат Шавлія дезодорант-спрей для ніг — призначення

Це натуральний легкий засіб для боротьби з пітливістю ніг, неприємним запахом, грибком. Стане корисним помічником для шанувальників спортивного взуття. Склад доповнений алюмокалієвими галуном та трегалозою.

Перебування в жарких приміщеннях, тривала ходьба (особливо якщо взуття - кросівки), занадто тепле взуття або білизна— все це сприяє посиленому потовиділення. І, відповідно, характерний неприємний запах. Боротися з цією проблемою краще натуральними засобами, оскільки хімічні тільки посилюють ситуацію (тальк забиває пори, креми створюють глуху плівку). Піт — це сприятливе середовище для розвитку патогенної флори, мікроорганізми активно розмножуються, а продукти їх життєдіяльності стають причиною того самого неприємного запаху спітнілих ніг.

Застосування гідролату шавлії спрею-дезодоранту для ніг — найправильніше рішення. Бактерицидні та дезінфікуючі властивості запашної води шавлії запобігають підвищеному утворенню поту. Гідролат регулює потовиділення та виконує дві задачі відразу: працює на зменшення кількості поту та на мінімізацію неприємного запаху.

Властивості

У запашній воді, отриманої з квіток та листя шавлії, містяться бактерицидні та антисептичні властивості цієї трав'янистої рослини. Гідролат шавлії чудово купує неприємний запах, освіжає, підсушує. Але при цьому не блокує відділення поту, не створює закриту плівку, не закупорює пори. Принцип роботи гідролату шавлії як дезодорант-спре для ніг:

  1. Шавлія — успішно справляється з підвищеним утворенням поту, регулює кількість поту, що виділяється, відповідає за приємний трав'яний аромат;
  2. Алюмокалієві галуни — блокують розмноження мікроорганізмів;
  3. Трегалоза — нівелює інші запахи.

Якщо на ногах присутній грибок, саме час згадати, що шавлія — відмінний природний антисептик, а ще працює як в'яжучий тонік, і до його активної роботи підключаються галун. Регулярне застосування гідролату шавлії спрею-дезодоранту для ніг допоможе Вам вирішити багато проблем.

Спосіб використання

  1. Підготуйте ноги до обробки гідролатом: вони мають бути чисті та сухі;
  2. Розпиліть гідролат шавлії спрей-дезодорант для ніг на всю поверхню стопи;
  3. Зачекайте кілька хвилин, щоб запашна вода висохла;
  4. Одягайте чисту білизну та взуття. Гідролат діятиме протягом кількох годин, як профілактика зайвого потоутворення, як натуральний дезінфектор та ароматизатор-дезодорант.

ВАЖЛИВО!

Гальки введені до складу гідролату на межу розчинності, щоб отримати максимальний ефект від засобу навіть при використанні малої його дози. Якщо гідролат деякий час був на холоді, галун можуть утворити осад. У теплі вони знову розчиняться.

 

Термін придатності

12 міс.

Тип упаковки

Пластикова пляшка з розпилювачем.

Опис

Прозора ароматна рідина.

Об'єм

100 мл

 

Продукт пароводяної дистиляції (гідролат) шавлії, алюмокалієві галуни, трегалоза.

Залиште свій відгук про товар

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки