Дігтярне мило ручної роботи 100 гр

Артикул: 6175

Бренд: Cocos

Є в наявності

45.00

Дьоготь — корисні властивості для шкіри

У косметиці використовується дьоготь лише з берези та хвойних порід деревини. ТМ Cocos для виробництва своїх продуктів використовує берестовий. Березовий дьоготь — це смолиста рідина, продукт сухої перегонки зовнішньої частини берести. Він містить багато парафіну, бензолу, толуолу, ксилолу, гваяколу, креозоту, слідів фенолу та крезолів. Діготь має антисептичну, дезінфікуючу, інсектицидну, дратівливу, кератопластичну дії. У невеликих концентраціях прискорює грануляцію. Має специфічний запах, що ні з чим не порівнянний. Традиційно використовується в медицині та косметології для вирішення безлічі проблем шкіри та волосся. Незважаючи на свій сильний запах, дуже любимий багатьма користувачами, оскільки часом лише дьогтьове мило їм допомагає вирішити дерматологічні та трихологічні проблеми.

Дігтярне мило — властивості

Дігтярне (його ще називають дьогтьове мило) — це мило з введенням у нього дьогтю в кількості від 0,5% до 10%. Всі властивості цього продукту визначаються властивостями дьогтю, які посилюються через те, що сам по собі дьоготь у воді не розчинний, але в мильному розчині він емульгується і з легкістю проникає через ліпідний бар'єр шкіри усередину. Мильний розчин виступає як провідник дьогтю в шкіру, де він, проникаючи в епідерміс, вже надає свою цілющу дію. Треба сказати, що дегтярное мило деколи показує більшу ефективність, ніж чисті мазі. Але треба віддати належне правильному вибору вихідної сировини. Якщо використовується дьоготь із бука, то там багато креозоту, але немає інших потрібних для шкіри включень. І якщо порівнювати два продукти, зварених з берестового дьогтю та з інших листяних порід деревини, запах і зовнішній вигляд у них будуть однаковими, але цілющі властивості будуть докорінно різними. Тому для медичних і для косметичних цілей показаний саме березовий дьоготь, через свої особливо сильні цілющі дії на шкіру та волосся. В якості системи доставки найкраще показало себе саме дьогтьове мило, тому цей продукт отримав особливо високу популярність у народу та лікарів, які прописують його із задоволенням і часто. Застосування дьогтярного мила у воєнний час захищало солдатів від вошей, кліщів та інших паразитів, а також успішно вирішувало проблеми з лишаями та іншими патологіями на шкірі.

Дігтярне мило — призначення

Зважаючи на високу біологічну активність дьогтю, по відношенню до шкірних патологій, він знайшов велику область застосування в косметологічній та дерматологічній практиці. Найефективнішою формою доставки дьогтю в шкіру є звичайне натуральне мило, піна якого містить емульгований дьоготь і добре його проводить через бар'єрні структури рогового шару, доставляючи таким чином в епідерміс і в протоки сальних залоз. Тому призначаючи препарати дьогтю в основному мають на увазі саме мило з дьогтем. Його застосовують при найрізноманітніших недугах шкіри від псоріазу та себореї до різних поразок найпростішими мікроорганізмами та грибами.

Дігтярне мило — від акне

Зважаючи на сильні антисептичні та протизапальні властивості дьогтю, дьогтьове мило проти прищів показує високу ефективність. Воно допомагає позбавитися різних прищів, вугрів, комедонів та інших подразнень на шкірі. Використовуючи дьогтьове мило проти прищів треба дотримуватись певних правил у застосуванні для обличчя:

 1. Збити рясно в долонях дьогтьову піну;
 2. Нанести її на вже очищені ділянки проблемної шкіри;
 3. Дати "попрацювати" піні з дьогтем 20-30 секунд;
 4. Змити теплою водою;
 5. Після закінчення процедури захистити шкіру кремом.

Дігтярне мило — від себореї

Себорея, або правильніше сказати себорейний дерматит — це зміна функціональної активності сальних залоз у шкірі людей з високою індивідуальною чутливістю, що веде до активації дріжджоподібних ліпофільних грибів роду Маласезія, що веде до розвитку запалення шкіри. Тобто, по-простому, це спочатку активність сальних залоз, потім розростання дріжджоподібних грибків і, як фініш, запалення шкіри. І вмивання дьогтьовим милом тут показує дуже високу ефективність. Але треба справедливості сказати, що це як частина комплексної терапії, і не варто розраховувати, що тільки одним дігтярним милом можна вирішити подібну проблему. Іноді буває, звичайно, що використання лише одного дьогтярного мила достатньо, це колись лише рання стадія захворювання. Дігтярне мило при використанні знижує проліферацію епідермісу та шкірні інфільтрати шляхом скорочення кількості та розміру кератиноцитів, також при цьому виявляється протигрибкова дія. Отже, регулярне вмивання вечорами дьогтьовим милом веде до значного полегшення стану шкіри при себореї.

Дігтярне мило — від псоріазу

Звичайно, псоріаз це дуже серйозне захворювання шкіри, проте дьогтьове мило, як мінімум, полегшує стан шкіри, заспокоює свербіж і сприяє разом з іншими засобами подолати цю недугу. Треба сказати, що цей шлях не швидкий і треба буде запастися терпінням. І вмивання дьогтьовим милом має замінити звичайні засоби очищення шкіри. В даному випадку, у боротьбі з псоріазом, позначаються кератопластичні властивості дьогтю, який прискорює грануляцію кератиноцитів і тим самим зменшує розмір псоріатичних бляшок та зменшує свербіж.Так, буде неприємний запах, але, як показав досвід - це досить сильний засіб, якщо ним правильно користуватися.

Дігтярне мило — для тіла

Мабуть, для тіла після голови це найчастіше використання цього продукту. Такі проблеми як прищі на спині, на сідницях дуже швидко проходять, коли починають використовувати дьогтьове мило. Один раз на тиждень більш ніж достатньо для підтримки здоров'я шкіри тіла. Хоча на самому початку, можливо, знадобиться більш часте використання.

Дігтярне мило — для голови

Всі ефекти, які цей продукт вказує на шкірі, ще більшою мірою переносяться і на волосисту частину голови. Миття волосся дьогтьовим милом, без перебільшення, найчастіше застосування цього продукту. Дуже показано дьогтьове мило для жирного волосся, при лупі та себореї. Воно показує високу ефективність і за допомогою нього швидко настає полегшення. Користь дігтярного мила зробила його, мабуть, найбільш затребуваним серед продуктів миловаріння. Давно відомо про здатність дьогтю знімати свербіж та заспокоювати запалену шкіру, нормалізувати себосекрецію та виводити всілякі грибки, які є причиною запалення та лупи. І для того, щоб досягти максимального ефекту, необхідно правильно використовувати цей засіб для голови:

 1. Намилити голову та помасажувати шкіру. Це необхідно для очищення поверхні шкіри від себуму сальних залоз шкіри, для розм'якшення поверхні рогового шару епідермісу скальпу, та для первинного очищення усть сальних залоз;
 2. Обполоснути голову теплою водою;
 3. Намилити знову дьогтьове мило. Намагатися, щоб мильний розчин потрапляв здебільшого саме на шкіру голови, а не на волосся, його ви і вперше очистили, а вдруге основний мильний розчин потрібен саме шкірі скальпу;
 4. Залишити піну на 20-30 секунд. Можна в цей час масажувати шкіру;
 5. Змити теплою водою піну;
 6. Використовувати бальзам для волосся, або підкислену, оцтом чи лимоном, воду;
 7. Сушити волосся краще природним способом без фена, це дозволить не дратувати зайвий раз запалену шкіру.Також сушіння феном може спровокувати активність сальних залоз, яку ми навпаки хочемо зменшити.

Запах дьогтьового мила

Багатьох, хто хоче випробувати дію цього чудодійного продукту, відлякує його специфічний запах. І це не дивно. Слід сказати, запах не з приємних, проте є й хороші новини. Цей запах чується лише під час процесу очищення. Коли ж тіло чи волосся висохне, запаху від вас ніхто не вчує). Хоча якщо під час фізичного навантаження або роботи трохи спітніти, то легкий шлейф дьогтю все ж таки з'явиться. Але це ніщо в порівнянні з тією користю, яку можна від цього засобу отримати.

Дігтярне від Cocos — особливості та переваги

Мило дегтярное від ТМ Cocos склад має дещо інший, ніж в інших торгових марок. Ми його варимо за класикою світового миловаріння. Для омилення ми використовуємо харчові жири, кокосову та пальмову олії. Як активи ми додаємо протеїни шовку та олію каріте. В результаті ми отримали такі переваги у цього продукту з дьогтьом:

 1. Дьогтьове мило не розмокає у мильниці у ванній кімнаті;
 2. Його вистачає на термін використання у 3-4 рази більший, ніж у звичайного мила;
 3. Чесна кількість березового дьогтю 10%, що гарантує високу ефективність у показаннях до використання;
 4. Вплив на шкіру дуже м'який і не завдає дискомфорту, тому ми рекомендуємо дьогтьове мило ТМ Cocos для вмивання, для волосся та для тіла.

Ціна та вага 100 гр. чесні та говорять самі за себе, ми працюємо для наших клієнтів. Купити дьогтьове мило ручної роботи ви завжди можете у нашому інтернет-магазині від виробника з доставкою транспортною компанією до будь-якої точки України.

Дігтярне мило — з ним багато проблем шкіри проходять назавжди — ТМ Cocos

 

 

Вага

100  (+/- 5) гр

Термін придатності

18 міс.

Тип упаковки

Картон

Форма мила

Прямокутна

 

Омилені олії: кокосова, натуральні жири, пальмова. Активні компоненти: олії ши, рицинова, березовий дьоготь 10%, протеїни шовку.

Татьяна

31.08.2021

Осталась очень довольна волосами. Хочу попробовать шампунь.
Відгук корисний?

Серёжа

09.08.2021

В начале этого года увидел что мой знакомый в баню берет дегтярное мыло. Решил и я попробовать. Первым моим мылом было от фирмы "OLI". Оно мне понравилось. Потом не смог его найти в доступности, а заказывать нп не хотел. Нашёл на сайте эпицентре дегтярное мыло от фирмы "кокос". Взял 3 пачки. Приехал домой, открыл, понюхал - а оно еще ядрёненее и дегтярное чем было от "OLI". Понравилось оно мне сразу. Балдею от натуральных запахов, надоели вишенки и клубнички...
Сейчас пользую дегтярное от "домашнего доктора" - ширпотреб полнейший, должен вам сказать.
Что касается кожи - за примерно 3 месяца использования кожа и правда стала чище, акне на руках стало, как минимум, в половину меньше. Мылся им абсолютно обычным образом, намылился и смылся. На данный момент - моё любимое мыло. Советую
Відгук корисний?

Ксения

22.07.2020

Мыло умеренно пахнет дёгтем,запах держится не долго. Использую иногда для умывания лица и тон лица сразу выглядит здоровее:)
Відгук корисний?

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки

Схожі товари

Фото Мило Соляне 100 гр
Мило Соляне 100 гр

Є в наявності

50.00
Фото Мило Скипідарне 100 гр
Мило Скипідарне 100 гр

Є в наявності

43.00
Фото Мило Сірчане 100 гр
Мило Сірчане 100 гр

Є в наявності

41.00
Фото Мило Іхтіолове 100 гр
Мило Іхтіолове 100 гр

Є в наявності

69.00
Фото Мило Ланолінове 100 гр
Мило Ланолінове 100 гр

Є в наявності

58.00
Фото Мило Камфорне 100 гр
Мило Камфорне 100 гр

Є в наявності

53.00