Гель після депіляції з ензимами 250 мл

Артикул: 8262

Бренд: Cocos

Є в наявності

280.00

Гель після депіляції з ензимами — призначення

Напевно, мало є таких жінок, які незнайомі хоч з однієї з процедур по видаленню волосся з тіла — депіляція, шугаринг і гоління, адже тренд останніх років — це гладка шкіра тіла, особливо ніг, без наявності там навіть пушкового волосся. І починаючи користуватися тим чи іншим способом для позбавлення тіла від зростаючого волосся всі жінки стикаються з такими неприємними нюансами цих процедур як:

 • Болючість депіляції та шугарингу;
 • Жорсткість і колючість відростаючого волосся після гоління;
 • Швидкоплинність періоду між процедурами, і тоді хтось на якийсь час миритися з наявністю волосся на тілі, а хтось з великим дискомфортом відкладає вбік всі свої справи і позбавить його вилучення «екзекуцію» .

ТМ Cocos не залишився в стороні від того, щоб допомогти українським жінкам знайти вирішення цих непростих завдань. Косметологи та дерматологи вже давно у своїй практиці використовують природний фермент Папаїн.

Згідно з клінічними спостереженнями та експериментами, було помічено, що обробка поверхні шкіри складами, що містять папаїн значно зменшує, а згодом припиняє ріст волосся за рахунок руйнування зародкових клітин. У препаратах після епіляції папаїн проникає у відкриті після епіляції пори і руйнує там кератин, порушуючи тим самим процес формування нових волосків. Крім уповільнення росту та витончення стрижня волосся, використання засобу з папаїном попереджають вростання волосся, що відростає

Гель після депіляції Меліса & Папаїн — це продукт лабораторії ТМ Cocos, який призначений для використання після різних процедур видалення волосся, з метою уповільнення їх росту і витончення стрижня, що виростає.

Гель для уповільнення росту волосся— властивості

Продукт від ТМ Cocos має гелеву консистенцію, що дозволяє дуже легко розподілити його по поверхні тіла, і, що важливо, робить витрату засобу економною. Усі властивості гелю обумовлені в першу чергу властивостями рослинного протеолітичного ферменту Папаїн. При використанні гелю після депіляції він дає такі ефекти:

 1. Уповільнюється швидкість відростання нового волосся;
 2. Витончує стрижень волоска;
 3. Попереджається вростання волосся, що відростає;
 4. Гель з Папаїном вирівнює мікрорельєф поверхні шкіри, що робить її гладкою та дуже тактильно приємною при дотику. Це особливо оцінять жінки, які у стосунках із чоловіком, адже їхній сильній половині буде особливо приємно гладити такі ніжки!

Ще однією, дуже важливою, особливістю продукту від ТМ Cocos є використання стабілізованої форми Папаїну, що гарантує однакову ефективність гелю протягом усього терміну придатності готового продукту для стоншення волосся і для уповільнення його росту. Такий Паїн не потрібно активувати, але зберігання в холодильнику буде незайвим, хоча і не обов'язковим.

Використання гелю після депіляції, шугарингу або після гоління від лабораторії ТМ Cocos сприяє уповільненню росту волосся, а сам стрижень, що відростає, стає, через вплив Папаїна, тонше. Це дозволяє значно збільшити проміжок часу між процедурами депіляції, шугарингу або гоління, а ризик вростання волосся звести до мінімуму. Ще один, важливий, бонус — хвороба наступних процедур депіляції та шугарингу — вона стає набагато менше!

Також гель підходить як для шкіри тіла, так і для інтимної зони.

Гель для стоншення волосся — спосіб використання

 1. Нанести гель на область, де проводилася процедура видалення волосся;
 2. Дати деякий час йому засвоєтися;
 3. Нанести, за можливістю, зверху крем для тіла;
 4. Звичайно, достатньо одного нанесення, відразу після депіляції, шугарингу або гоління, але використання гелю ще один-два рази, з інтервалом одна доба, зробить ефект більш вираженим.

Купити гель для уповільнення росту волосся завжди можна в нашому інтернет-магазині від виробника, оформивши замовлення онлайн, або через дзвінок оператору.

Гель після депіляції з Папаїном — продукт-знахідка для жінок 3в1 — сповільнює ріст волосся, стоншує відростаючий стрижень і робить наступні процедури депіляції та шугарингу менш болючими — ТМ Cocos

 

Термін придатності 12 міс.
Температура зберігання Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходитись далеко від опалювальних приладів. +5 - +24 ℃.
Об `єм 250 мл.
Тип засобу Гель.
Упаковка засоба Пластикова пляшка з дозатором.
   

 

 Вода очищена, гідролат троянди, гліцерин, Д панетнол, папаїн стабілізований, феноксиетанол, етилгексилгліцерин, алантоїн, ксантан.

Залиште свій відгук про товар

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки