Гідрофільна кокосова олія 50 мл

Артикул: 6711

Бренд: Cocos

Є в наявності

175.00

Гідрофільна олія — призначення

Мода на використання олійних засобів для чищення прийшла до нас зі Сходу. Шанувальники корейської та японської систем догляду полюбили вмивання та зняття макіяжу за допомогою олій. Це фізіологічний, м'який та ефективний спосіб очищення шкіри, особливо від залишків водостійкої косметики.

Кокосова олія – одна з найуніверсальніших, підходить для всіх типів шкіри. Ми розробили гідрофільну кокосову олію, яка ефективно знімає макіяж, у тому числі і водостійкий, при цьому дарує шкірі всі корисні властивості продукту.

Властивості

Формула гідрофільної кокосової олії передбачає її розчинність, тобто при контакті з водою олія набуває ніжної легкої текстури молочка. Гідрофільна олія дбайливо очищає шкіру, активно її доглядає, не пересушує, не порушує кислотно-лужний баланс. Маючи ліпідну основу гідрофільна кокосова олія "працює" за принципом розчинення подібного в подібному, тому цей ліпідний кометичний засіб, для очищення обличчя та зняття макіяжу, добре розчиняє в собі декоративну косметику, в тому числі і водостійку, але, при цьому, абсолютно не порушує цілісність ліпідного бар'єру рогового шару. Саме тому після очищення гідрофільною олією рідко коли сушить шкіру і відчувається її стягнутість.

Призначення

В основі гідрофільної кокосової олії — очищена органічна олія кокосу холодного віджиму. Допоміжні інгредієнти підібрані так, щоб текстура засобу була комфортною та сенсорно приємною, і щоб забезпечити якісне очищення. Емульгатор на основі фруктових кислот введений до складу, щоб гідрофільна олія могла впоратися навіть із водостійкою косметикою. Емульгатор робить так, що при контакті з водою олія перетворюється на молочко. Призначення цієї олії — це очщення шкіри, особливо чутливого типу, та зняття макіяжу.

Гідрофільна кокосова олія варіанти використання

  • Для зняття макіяжу з очей — звичайного, стійкого та водостійкого. Водостійка косметика тому такою і є, що слабко піддається впливу традиційних засобів для вмивання на водяній основі. Така косметика дуже стійка до розчиненя в воді, але дебре розчинна в оліях. Тому гідрофільна олія її просто розчиняє та легко видаляє зі шкіри;
  • Для делікатного очищення від декоративної косметики — після вмивання немає сухості, ні дискомфорту, шкіра залишається м'якою, ніжною;
  • Для щоденного вмивання — забруднення на обличчі розчиняються у шкірному салі, а отже і легко будуть розчинені олією та делікатно відаленні з поверхні шкіри. Після очищення гідрофільною олією ви відчуєте зволоженість, чистоту та доглянутість;
  • При сухості та стягнутості шкіри після застосування традиційних очищаючих засобів — олія не руйнує захисний бар'єр шкіри, а навпаки насичує її потрібними елементами, звідси і м'якість після масляного вмивання.

Олія для зняття макіяжу — спосіб застосування

  1. Для зняття макіяжу — видавіть трохи олії на спонж і протріть обличчя;
  2. Для видалення макіяжу з повік — спонж з олією прикладіть до закритих очей на кілька секунд, потім проведіть акуратним витираючим рухом і змийте теплою водою;
  3. Для вмивання — видавіть олію на долоні, помасажуйте ними обличчя потім змийте її теплою водою. Долоні та обличчя попередньо змочувати не потрібно, вони мають бути сухими.

Перед застосуванням збовтувати флакон з маслом не потрібно. Уникайте потрапляння олії у вічі. Якщо таке трапилося, відразу ж ретельно промийте око.

Демакіяж з кокосовою гідрофільною олією — легко, ефективно та без сліз і без натертостей — ТМ Cocos

 

 

Термін придатності 

18 міс.

Вид упаковки

Пластикова ПЕТ бутилочка, з дозатором.

Об'єм

50 мл

 

Органічна олія кокосу холодного віджиму, ізопрпіл пальмітат, каприк-каприлик тригліцериди, коко капрілат, рицинова олія, натуральний емульгатор на основі фруктових кислот.

Марія

02.12.2023

Здраствуйте , подходит ли это масло для проблемной кожи с папулами и пустулами и закрытыми комедонамы с чёрными точками ?
Відгук корисний?

Заєць Ірина

07.06.2023

Дуже подобається олія. Спочатку косметику змиваю гідрофільною олією, а потім другим етапом гель для вмивання для чутливої шкіри який змиває залишки косметики і гідрофільної олії. Дуже подобається стан шкіри. Купую постійно ці засоби для обличчя. Дякую!!
Відгук корисний?

Карина

01.03.2023

Использовала всю бутылочку, и мой вывод такой, что хочется все таки разнообразия в гидрофильных маслах,особенно чтоб было именно для жирной и комби кожи. Всетаки кокосовое масло не совсем подходит к такой коже. Масло не плохое, но... хочется лучшего эффекта.
Відгук корисний?

Administrator

03.03.2023

Здравствуйте, Карина!
Благодарим Вас за Ваш отзыв и предложение. Мы передадим нашим технологам.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Карина

31.07.2022

Хорошо смывает тоналку и др.косметику, для жирной кожи подошло. Один минус- очень маленький обьем(((
Відгук корисний?

Administrator

04.08.2022

Здравствуйте, Карина!
Благодарим Вас за положительный отзыв о товаре.
Продукт дорогой в себестоимости и соответсвтенно в продвже, поэтому мы и выбрали среднюю по обьему ёмкость. Если будут пожелания и в дальнейшем, и увеличиться объем продаж, то возможно мы сделаем бутылку побольше, чтоб просто смачивать спонж.
Здоровья Вам и красоты!
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Юлія

23.04.2022

Отримала олійку і вона виявилася з осадом, сказали, що вона перемерзла... Дуже б хотілося, щоб косметика перевірялася перед відправкою, це ж не важко і вбереже вашу репктацію!
Відгук корисний?

Administrator

25.04.2022

Здравствуйте, Юлия!
В гидрофильном кокосовом масле очень много кокосового масла - которое и может замерзнуть даже при небольшой + температуре.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Наталя

07.11.2021

Добрий день. Чи можна ним змивати мінеральну пудру для обличчя?
Відгук корисний?

Administrator

09.11.2021

Здравствуйте, Наталя!
Масло предназначено для очищения кожи от водостойкой косметики, той которая растворяется в липидах.
Пудра сама по себе инертна и не растворяется в маслах (гипотетически, но все зависит от исходного источника сырья), однако под ней всегда есть слой кожного сала и крема, которые Гидрофильное кокосовое масло может растворить и деликатно удалить с кожи вместе с пудрой.
Здоровья Вам и красоты!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

И.

19.08.2021

Искала гидрофильное масло без присутствия в составе полисорбата и прочих синтетических эмульгаторов. Это хоть и не пенится, но меня полностью удовлетворяет в плане первого этапа очищения.
Відгук корисний?

Екатерина

21.02.2021

Заказывала масло,к сожалению не удовлетворил на 100%, макияж полностью не смывается. Больше заказывать не буду.
Відгук корисний?

Administrator

23.02.2021

Здравствуйте, Екатерина!
Да, есть пигменты, которые липиды, в составе масла, не очень хорошо растворяют. Но! Это был компромисс между эффективностью и минимальным раздражением глаз.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Таня

05.02.2021

Ужасное!!!!
При попадании в глаза жжет
Тяжело смывается
Данным товаром можно нанести вред здоровью!!
Відгук корисний?

Administrator

06.02.2021

Здравствуйте, Таня!
Очень жаль что Вам не подошло гидрофильное масло.
В масле есть эмульгатора при контакте с водой создаёт эмульсию, поэтому водой он очень легко смывается.
К сожалению, некоторые люди чувствительны к маслам, которые подают в глаза, совет тут может быть один - избегайте попадания в глаза масла.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Вика

24.10.2020

У меня комбинированная кожа и оно мне подошло идеально. Боялась, что в местах где кожа жирная будут прыщики, но все хорошо.
Відгук корисний?

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки