Гіпертонічний розчин, Куяльник та Саліцилова кислота 250 мл

Артикул: 8096

Бренд: Cocos

Є в наявності

65.00

Гіпертонічний розчин — особливості та властивості

Гіпертонічним розчин називається тому, що він містить у своєму складі розчинених солей більше ніж в рідких середовищах організму людини. Через це продукт має великий осмотичний тиск, і при контакті зі шкірою людини і здатний витягувати вологу з:

 1. Міжклітинної рідини;
 2. Плазми крові, в судинах і капілярах;
 3. Запальних елементів на шкірі, таких як прищі, гнійнички та ін (витягує гнійний ексудат);
 4. Гематом.

Особливістю даного розчину є те, що він виготовлений на 100%-й рапі лиману Куяльник, очищеної від суспензій. Сольовий склад рапи Куяльника за своїми лікувальними властивостями набагато перевершує воду Мертвого Моря, особливо багато в ній магнезії, що надає їй гіркуватий смак. Додавання саліцилової та бурштинової кислот знижує Ph розчину до слабокислого (рапа має Ph ~ 7), і додає властивості, які особливо цінні, для усунення різних дерматологічних порушень на проблемній шкірі.

Гіпертонічний розчин за рахунок осмосу підвищує дифузію рідини, в результаті тканини втрачають воду. Це явище лежить в основі антисептичної дії гіпертонічного розчину. При дії на ранову поверхню він подразнює рецептори чутливих нервів у тканинах і, посилюючи лімфоцитоз, активізує грануляцію (прискорене дозрівання епітеліальних клітин) і затримує розвиток мікробів.

Розчин для проблемної шкіри — призначення

Насправді це унікальний засіб, який буде незайвим у домашній аптечці будь-якої родини. Гіпертонічний розчин буде завжди доречним, коли є різні запальні явища з гнійним ексудатом, запаленнями та набряками. Усі корисні та регенераційні властивості — це результат особливого сольового складу рапи та її високої осмолярності (наднасичений солями розчин). Список призначень цього засобу може бути складений на кількох сторінках, тому позначимо основні з них:

 1. Підсушування прищиків, гнійників та запалень;
 2. Осмотичне витягування гнійного ексудату з пастул і фурункулів;
 3. Прискорення процесів регенерації при різних запаленнях шкіри;
 4. Зняття набряків на лиці, в тому числі і під очима;
 5. Прискорення загоєння порізів і роздратування після гоління;
 6. Загоєння розчесів на голові і тілі.

Це далеко не всі випадки коли Гіпертонічний розчин може бути використаний. На тлі його застосування ефективність різних засобів для загоєння пошкоджень шкіри, або усунення вугрів, у рази стає вищою, а час настання поліпшень коротший.

Гіпертонічний розчин з рапи Куяльника — спосіб використання

При випробуваннях різних режимів застосування найефективнішим і зручним виявилися не спонж і серветка, а целюлозний відривний туалетний папір. Цей папір відносно щільний, відривається потрібного розміру «міні-серветками» і краще інших матеріалів тримається на шкірі потрібний час. Користуватися розчином можна на будь-якій частині тіла:

 • Обличчя;
 • Шкіра скальпа;
 • Тулуб, руки та ноги.

Єдине правило — це те що оброблювана область повинна бути без одягу, або накрита целофаном (цей варіант незручний). Ось схема застосування Гіпертонічного розчину:

 1. Відірвати шматок целюлозного паперу і скласти його в 2-а, або в 4-и шари;
 2. Намочити папір розчином і прикласти до проблемної області;
 3. Не знімати компрес з розчином до тих пір, поки він не висохне (30–40 хвилин). У цей час можна займатися своїми справами;
 4. Після закінчення 30–40 хвилин зняти компрес, шкіру в цьому місці промити теплою водою і нанести крем або ламелярну емульсію, якщо оброблялися прищики;
 5. Обробляти 1-2 рази на день. Кількість днів застосування 1-2.

От і все. Вже за день два на обробленій ділянці запалення заспокояться, а прищики підсохнуть. Особливо це корисно на обличчі, для попередження виникнення рубців та шрамів.

Купити розчин можна в нашому інтернет-магазині від виробника. Тут можна придбати спеціальну емульсію від прищів.

Гіпертонічний розчин з рапи Куяльника — швидка допомога при різних запаленнях на шкірі. Знімає запалення, прискорює загоєння та витягує гній з прищіків — ТМ Cocos

 

 

Термін придатност 12 міс.
Температура зберігання       Зберігайте в недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходитись далеко від опалювальних приладів. +5 - +25 ℃. 
Об'єм 250  мл.
рН 4 - 4,2.
Тип засобу Гіпертонічний розчин.
Вік Без обмежень.
Упаковка засобу  ПЕТ бутилка.
Призначення Для підсушування прищиків та запалень.

Осмотичне витягування вмісту пастул.

Прискорення процесів регенерації при запаленнях шкіри.

Для зняття набряків на обличчі, у тому числі і під очима.

Запобіжні заходи Уникати потрапляння у вічі. Берегти від дітей.

 

 Очищена рапа лиману Куяльник, гліцерин, саліцилова кислота (2%), бурштинова кислота, Д пантенол, алантоїн.

Юлія

31.10.2023

Засіб непоганий,але мені не підійшов.Не зручно чіпляти вату/туал.папір до висипань,воно не тримається,відпадає.Тому трохи не зрозуміла цей тонік.
Відгук корисний?

Оксана

10.01.2024

Щоб компрес не відпадав якщо точкові висипи :диск ватний змочений в розчині прикріпити пластиром (ВАЖЛИво) паперовим !!! Якщо це більша поверхня це харчова плівка в поміч.

Administrator

01.11.2023

Доброго дня, Юлія!
Ми, перед тим як писати опис, провели багато тестів і найкращий результат показав целюлозний туалетний папір складений у 2-3 шари квадратиком і намочений тоніком.
Час до того, як відшарується від шкіри в середньому 30 хвилин. Якщо треба довше, просто повторіть процедуру.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

оксана

24.07.2023

Користуюсь більше місяця і приємно вражена ефектом даного засобу. Ті прищі які турбували мене більше неділі і проходили легше при видавлюванні що призводило до червоних пьятен а потім і пігментації. За день два з величезних червоних в болючих стухають і проходять самі чи стають зовсім маленькими і з ними легко вже впоратися. Дуже задоволена .
Відгук корисний?

Анна

29.11.2022

А если раствор был подвергнут температуре ниже 5°С в течение приблизительно суток-двое, он потерял свои свойства? (Есть осадок)
Відгук корисний?

Administrator

30.11.2022

Здравствуйте, Анна!
Там уменьшается концентрация солей Куяльника. В осадок, как правило, выпадает не более одного процента соли.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Анна

29.11.2022

Уточнение: про осадок от перенасыщения раствора понятно, но могло ли выпасть в осадок что-то еще из компонентов? Или мог ли раствор потерять свои свойства еще по каким-то причинам из-за охлаждения ниже рекомендованной температуры?

Галина

27.11.2022

Чудовий засіб. Прищі підсушує дуже швидко. Я в захваті! Взагалі подобається ваша продукція, хочеться спробувати ще більше...)
Відгук корисний?

Анастасия

01.07.2022

В назначениях указано "Заживление расчесов на голове и теле"
Подскажите, пожалуйста, как именно можно применять на коже головы?
Відгук корисний?

Administrator

01.07.2022

Здравствуйте Анастасия!
Этот раствор применяется путём компрессов прикладываемых к месту воспаления или повреждения. Можно использовать плотную целлюлозную бумагу, либо марлевую повязку!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Ольга

20.05.2022

Очень смущает осадок на дне, логика подсказывает, что какая то реакция пошла не так... и ответ что тоник от этого не теряет своих свойств не внушает доверия!!!!
Відгук корисний?

Administrator

30.05.2022

Добрый день Ольга!
Мы уже неоднократно делали акцент именно на вопросы связанные с осадком в гипертоническом растворе! Раствор гипертонический, а значит концентрация солей на грани растворимости, при малейших колебаниях температуры часть соли выпадает в осадок. Тоже самое происходит, когда со временем часть воды испаряется и раствор становится перенасыщенным, в результате чего часть соли выпадает в осадок(( Реакций там никаких нет, есть только физика растворов))
Мира и добра!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Виктория

29.12.2021

Какой процент салициловой кислоты?
Відгук корисний?

Administrator

30.12.2021

Здравствуйте, Виктория!
Гипертонический раствор, Куяльник и Салициловая кислота содержит 2 % салициловой кислоты.
Здоровья Вам.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Elena

07.12.2021

Розчин супер: підсушує і витягує просто " на очах".Хочу підібрати серії з засобу для вмивання, крему для обличчя, та тоніку чи лосьйону для щоденного використання.Маю жирну, чутливу шкіру схильну до акне і з постакне, вік 30+.Буду вдячна за допомогу в підборі засобів
Відгук корисний?

Administrator

08.12.2021

Здравствуйте, Elena!
Благодарим Вас за отзыв.
Для очищения кожи можете посмотреть гель для умывания с салициловой кислотой / гель Гипертонический, для утреннего очищения кожи от излишков кожного сала / пенка с салициловой кислотой.
Есть лосьон и/или тоник для жирной проблемной кожи, он так и называется (в категории Лосьоны, тоники, гидролаты), все зависит от того хотите Вы в составе спирт или нет.
Крем день и ночь жирная и проблемная кожа.
Точечное нанесение эмульсии (https://cocos.od.ua/sredstva-ot-pryscheyi-c134/).
Здоровья Вам и красоты!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Nataliia

20.09.2021

Через пару місяців з’явився білий осад,що це?А так,засіб бомба!!!
Відгук корисний?

Administrator

22.09.2021

Здравствуйте, Nataliia!
Благодарим Вас за вопрос.
Из-за испарения воды происходит повышение концентрации солей, и как следствие их кристаллизация. Средство от этого хуже не становится.
Здоровья Вам и красоты!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Алина Штепуляк

13.09.2021

Прикольная штука. У меня прыщи какие-то непонятные, они видимо очень глубоко и даже выдавить их почти невозможно, а бугры есть. Но пару раз сделала компрессы с этой штукой и они заметно подтянулись к поверхности. Я думала после компрессов кожа будет очень сухая но она наоборот в тех местах такая прикольная,мягкая. Думаю на ранках тоже будет очень хорошо.
Відгук корисний?

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки

Схожі товари

Фото Ламелярна емульсія Сірка & Резорцин & Цинк 30 мл Знижка − 20%