Магнезія для ванни 1000 гр

Артикул: 7832

Бренд: Cocos

Є в наявності

210.00

Ванна з магнезією — ефекти

Хочете потрапити з власної ванни на СПА-курорт, знаменитий лікувальними водами? Легко! Магнезія для ванни або англійська сіль для ванни — справжній дар Природи, і вона допоможе вам легко здійснити таку телепортацію. Унікальний склад кристалів англійської солі сприяє розслабленню, відпочинку, ефективному детоксу шкіри, загоєнню саден і ран.

Розслаблююча ванна з магнезією після важкого дня стане приємною та корисною СПА-процедурою. З англійською сіллю для ванни ви можете створювати у своїй ванні ефекти Чорного моря, океанічної води і навіть лимана Куяльник. Ми детально вивчили склади цих водойм і приготували для вас рекомендації, використовуючи які, купивши у нас магнезію для ванн від Cocos, ви легко зможете у себе вдома відтворити поїздку на курорт або на узбережжя океану.

Магнезія або магнію сульфат у природі

Сульфат магнію — один із найпоширеніших мінералів нашої планети, і становить близько 2% її маси. У чистому вигляді магній зустріти практично неможливо, через його підвищену активність. Але у вигляді солей він присутній скрізь. Найпоширеніша сіль сульфат магнію або, як її ще називають, магнезія або англійська сіль. Саме ця сіль надає гіркуватий смак морській та океанічній воді. Особливо багатий на магнезію лиман Куяльник. Саме цим і пояснюються його цілющі властивості. З цієї причини (гіркий смак) сіль Куяльницького лиману, раніше, коли її ще видобували і продавали, йшла тільки для худоби і на технічні потреби. Але пізніше з'явилася технологія проміжних ванн і магнезію стали відокремлювати. На сьогоднішній день сіль із Куяльника вже не видобувають, зате зі всього СНД до нього з'їжджаються люди, щоб відновити своє здоров'я.

Магнію сульфат для ванн — властивості

 1. Магнезія — це магній, сірка, вода і кисень. Синергія цих хімічних елементів благотворно діє на нервову систему, заспокоює психіку, виводить токсини з клітин шкіри, знімає м'язовий біль та напругу;
 2. Цілющий ефект магнезії для ванн — непусті слова. Ванна з англійською сіллю розсіює тиск у тілі, завдяки цьому ви відчуєте легкість і розслабленість;
 3. Магнезія для ванн витягує токсини з тканин через шкіру. Використовуючи її ви отримуєте детокс-ефект і очищені пори;
 4. Всі знають, як швидко затягуються порізи, садна та інші маленькі ранки в морській воді. З англійською сіллю морська вода приходить у вашу ванну і успішно загоює пошкодження шкіри і дарує умиротворення і спокій;
 5. Сульфат магнію легко проникає через шкіру і добре нею засвоюється. Саме цим пояснюються багато ефектів, які виникають після купання в морі або в океанічній воді.

Магнезія для ванн — дія

Принцип "роботи"

Магнезія рекордсмен із збільшення іонної сили води, тому така вода має високий поверхневий натяг і мінімальну змочуючу дію. Додавання в воду солі Епсома (магнезії) в рази зменшує мацерацію шкіри (гіпергідратація рогового шару, через чого шкіра на руках і ногах зморщується). А мацерація, як відомо, призводить до звуження вивідних проток еккринових потових залоз, через чого вони «працюють» з 10–25%-ю ефективністю. Це, у свою чергу, зменшує обсяг виведення міжклітинної рідини, через потові залози під дією осмотичних сил, з розчиненими в ній токсинами — зазвичай цей процес називають детоксом. І також через потові залози, в момент їх закриття, сульфат магнію абсорбується шкірою, і вже потрапляючи всередину впливає на дермальні рецептори, надаючи свої, всім відомі, умиротворюючі та розслаблюючі дії.

Ефекти

При додаванні Англійської солі у воду вона позитивно впливає на весь організм:

 1. Через взаємодію з рецепторами шкіри викликає почуття умиротворення, розслабленості та спокою;
 2. У рази прискорюється загоєння ушкоджень і садин на поверхні шкіри (багато хто помічав такий ефект після купання в морі);
 3. Магнезія для ванни збільшує іонну силу води, чим запобігає мацерації (зморщуванню) шкіри. Напевно, багато хто помічав, що при тривалому купанні в воді шкіра на пальцях зморщується, так ось, приймаючи ванни з сульфатом магнію, цей ефект можна зменшити або зовсім прибрати, якщо додати англійську сіль в концентрації як в Куяльнику;
 4. Ну і нарешті, детокс — це саме та властивість цієї солі, яку багато хто знає як основну, через чого її треба додавати у воду. Так дійсно, ванни з англійською сіллю сприяють посиленню кровообігу, розширенню кровоносних судин і виходу зі шкіри токсинів, що скупчилися.

Ванна з сульфатом магнію — призначення

Розслаблення після роботи

Англійська сіль для ванни підійде для домашніх СПА-процедур. Купання з нею дарують умиротворення, заспокоюють, знижують нервозність, знімають напругу та біль в м'язах. Немає нічого кращого для зняття напруги після важкого трудового дня, як купання з магнезією. Якщо ви відчуваєте симптоми інтоксикації в організмі, то купання з англійською сіллю виведе накопичене «сміття» і прибере головну біль. Мозок розслабиться, а свідомість злегка загальмується ... так, так, релакс у себе вдома!

Для красоти

Не можна недооцінювати і косметичний вплив сульфату магнію на шкіру. Ванни з магнезій очищають шкіру, підвищують її пружність, зволожують і покращують трофіку в тканинах. А також такі процедури знижують тиск, чим теж приносять користь і ефект СПА-процедур, як на курорті, гіпертонікам.

Після фітнесу

І нарешті, не можна забувати користь англійської солі для прискорення відновлення м'язів, після інтенсивних навантажень, і посиленого виведення з них метаболітів. Приймайте ванни з магнезією після спортивних тренувань або напруженої фізичної роботи — це допоможе м'язам розслабитися і відновитися, і вже наступного дня бути готовими для нових спортивних досягнень.

Правила детоксу

Детокс через шкіру — це процес виведення міжклітинної рідини через потові залози назовні. А разом з міжклітинною рідиною (з потом) виводяться з організму і різні розчинені в ній продукти метаболізму клітин, а також безліч токсичних речовин, які тим чи іншим способом потрапили всередину і не можуть вивестися нирками назовні. Через шкіру організм може вивести більше 184 різних солей, елементів і сполук, навіть ті, які вважаються невивідними (радій, стронцій, діоксини та ін.), а через нирки всього трохи більше 8-ми. Саме тому такі процедури, як лазня та ванни з магнезією і кухонною сіллю є кращими інструментами з очищення внутрішнього середовища організму від будь-якого «сміття». Однак для ефективної процедури детоксу необхідно знати деякі нюанси і дотримуватися певних правил:

 1. Магнезія — забезпечує умови для виведення токсинів, оскільки створювана нею іонна сила води більш ніж у 4 рази сильніша, ніж та яку може створити кухонна сіль. Однак осмотичний тиск розчину англійської солі в два рази менше, ніж у хлориду натрію. А саме осмотична сила витягує «брудну» міжклітинну рідину назовні. Тому для успішної процедури детоксу завжди треба в воду додавати 0,1-1% солі Епсома (магнезії) і 1-10-15% звичайної кухонної солі. Відсотки вважаємо від об'єму води;
 2. Вода — завжди має бути гарячою 30–36°C. Це необхідно для того, щоб відкрилися потові залози і почали секретувати піт. І тільки в цьому випадку починається процес виведення міжклітинної рідини:
  1. Потові залози секретують піт;
  2. Процес дифузії робить піт, що збирається гіпертонічним;
  3. Міжклітинна рідина, у вигляді секрету, виводиться самою залозою, а сила осмосу витягує її через стінки залози додатково;
 3. Час такої процедури — має бути не менше 30 хвилин. За цей час може вийти від 1 до 2-х літрів. Все залежить від того, чи все тіло занурене, яка температура води, і скільки у воді солі і магнезії;
 4. Кількість процедур з детоксу — 1–2 в тиждень.

Магнезія для ванни — спосіб застосування

Ми довго вивчали особливості Куяльницької води, і навіть здавали воду з лиману на розширений аналіз. Як підсумок: ми розробили рекомендації, за якими навіть у себе вдома можна отримати той чи інший ефект, ніби побувавши в Одесі на Куяльнику або в Чорному морі, або для любителів Таїланду можна відтворити воду з Тихого Океану. Дозування наведено з розрахунку наповненості стандартної ванни 80 літрів. Все що вам треба це магнезія і кухонна сіль з супермаркету. Поварену сіль додавати необов'язково, за можливістю. З нею ефект від магнезії буде виражений яскравіше.

Рекомендації для отримання ефектів різних водойм — Чорного моря, Тихого океану та Куяльника

 1. Ефект води Чорного моря — 70 г магнезії + 1,5–2 кг кухонної солі;
 2. Ефект океанічної води — 150 г магнезії + 2,5–3 кг кухонної солі;
 3. Ефект лиману Куяльник — 1 кг магнезії + 5–18 кг кухонної солі.

Ванна з англійською сіллю — як правильно використовувати і застереження

 1. Сіль краще розчиняти в сильно гарячій воді, так швидше. Потім уже відрегулювати температуру під себе;
 2. Максимальний ефект від перебування в такій воді досягається при температурі, коли вода гаряче-тепла, але не сильно гаряча;
 3. Час оптимально 35-45 хв;
 4. Якщо ви поклали солі за максимумом, то довше 50 хвилин перебувати не можна, оскільки через ефект осмосу відбувається втрата рідини і кров густіє, і ті, у кого проблеми з серцем можуть відчути себе недобре.

Сульфат магнію для ванн купити завжди можете, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині від виробника. Ми завжди раді обслужити вас.

Вивчаємо Природу, озброюємося її технологіями і отримуємо від її дарів приголомшливий результат — ТМ Cocоs

 

 

Термін придатності 

18 міс.

Вид упаковки

Пластикове відро.

Об'єм

1000 гр

°C зберігання

+5 до +25 С.

Тип шкіри

Для всіх типів шкіри

 

Магнію сульфат (англійська сіль).

Анна

08.08.2023

Не забивает ли это средство форсунки джакузи? Или что вы порекомендуете для джакузи?
Відгук корисний?

Administrator

09.08.2023

Здравствуйте, Анна!
Нет не забивает, так как имеет очень хорошую растворимость и разделить ее с водой можно только на установках обратного осмоса.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Анна

09.04.2023

Запах ужасный! На этикетке нигде нет формулы состава. Что это так отвратительно пахнет в этих кристаллах? На продукцию есть сертификат, раз уж оно из Китая?
Відгук корисний?

Анна

18.04.2023

Поправляю свой отзыв. Нашли причину запаха. Она не в товаре, а в посуде, которая использовалась для разведения. Две звезды для этого отзыва -- это я погорячилась, но изменить отзыв уже не могу. С товаром все в порядке. После повторного использования я довольна, эффект в ощущениях мышц есть.

Administrator

12.04.2023

Здравствуйте, Анна!
Мы сами пользуемся этим продуктом, запаха не замечаем. Возможно у Вас специфическое обоняние.
Но в любом случае, если Вы не использовали продукт, мы можем или заменить упаковку или вернуть деньги (телеграмм 093-759-17-01).
На все продукты у нас есть сертификаты, данный продукт фармакопейного качества, то есть предназначен в том числе и для инъекций.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Ольга

24.03.2022

Подскажите в чем разница возлействия на организм бишофита и магния сульфата? Или это названия одного и того же минерала?
Відгук корисний?

Владлена

20.12.2021

а можно вместо поваренной соли, добавлять морскую соль с аптеки или космет.магазина?
Відгук корисний?

Administrator

21.12.2021

Здравствуйте,Владлена!
Конечно можно. Просто будет дороже, чем простая поваренная соль.
Здоровья Вам!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Виктория

24.11.2021

Здравствуйте, а какой срок годности?
Відгук корисний?

Administrator

24.11.2021

Здравствуйте, Виктория!
Во вкладке характеристики у на обічно указіваются все данный. Магнезия срок реализации 18 месяцев.
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Марія

11.11.2021

У вас на сайті є розрахунки для повторення морської чи океанічної води.
Питання: на який об'єм води ці розрахунки?
Відгук корисний?

Administrator

15.11.2021

Здравствуйте, Мария!
На обычную ванную, где набирается порядка 80 л воды.
Вообще методика простая соли в воде чёрного моря 1,8% магнезии в этом обьеме 5-7%. То есть если воды, предположим, 100 л всего солей 1,8 кг из них 1,7 кг соли и 100 гр магнезии.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Ірина

21.08.2021

Доброго дня!
При псоріазі буде оздоровчий ефект?
Дякую!
Відгук корисний?

Administrator

23.08.2021

Здравствуйте, Ирина!
Благодарим Вас за вопрос. При псореазе купания в соленой воде с магнезией дадут облегчение, но оздоровительный эффект будет только от специальных средств, например нафтол или ихтиол.
У нас скоро выйдет сыворотка с ихтиолом 20%.
Здоровья Вам и красоты.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Виктория

26.05.2021

Подскажите, пожалуйста, а магнезия на масляной основе?
Відгук корисний?

Administrator

26.05.2021

Здравствуйте,Виктория!
Магнезия - английская соль, в виде порошка.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Галина

29.01.2021

Подскажите, а откуда сама соль?
Відгук корисний?

Administrator

31.01.2021

Здравствуйте, Галина!
Магнезия производится в Китае.
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Наталія

11.01.2021

Відомий здавна засіб у зручному фасуванні.Добре розслаблює.Особливо рекомендую спортсменам,коли є крепатура,то повалятися в ванні з магнезією-найкраща поміч.
Відгук корисний?

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки

Схожі товари