Мультикислотний відбілюючий пілінг 30 мл

Артикул: 8223

Бренд: Cocos

Є в наявності

190.00

Пілінг від пігментації — призначення

Пігментні плями — сьогодні це проблема не тільки літніх людей, або осіб з високою фоточутливістю шкіри. Надмірне захоплення сонцем, різні дерматози та акне, вагітність та прийом гормональних засобів — це далеко не повний перелік факторів, що викликають появу різних пігментацій навіть у молодому віці і щодо здорової шкіри. Пігментні плями — це не тільки некрасиво, але і це також може бути «міною уповільненої дії», бо з часом у місцях з порушеною пігментацією можуть розвинутися і прогресувати інші небажанні порушення в шкірі. Саме тому пігментні утворення, в більшості своїй, вимагають проводити дії спрямовані на усунення або на зменшення їх вираженості. Мультикислотний пілінг для освітлення шкіри ТМ Cocos — це пілінг від пігментних плям в домашніх умовах з комплексним підходом до освітлення, і в цьому його головна унікальність. Цей продукт, за рахунок синергії компонентів, що входять до нього, діє потужно і різнобічно, проте досвід фахівців ТМ Cocos допоміг їм домогтися одночасно з цим дуже м'якого впливу на шкіру, за суб'єктивними відчуттями тих, хто його проводить. Цей хімічний пілінг від пігментних плям рекомендований при таких порушеннях шкіри як:

 • Мелазма (хлоазма);
 • Синельна (стареча) лентиго;
 • Ластовиння;
 • Післязапальна та постравматична пігментація;
 • Фотопошкодження шкіри (сонячне лентиго та ін.).

Мультикислотний пілінг від пігментації — особливості та переваги

Головною особливістю даного пілінгу при пігментації є його багатовекторність, спрямована на усунення одночасно декількох факторів прояву пігментних плям, і включає в себе відразу три напрямки:

 1. Пряме руйнування меланіну — дає після першої процедури деякий помітний відбілюючий результат;
 2. Вплив на транспортну ланку, а саме кератиноцити — це ефект відлущувальної дії пілінгу спрямований на оновлення клітинного складу епідермісу. Після пілінгу відбувається прискорене заміщення кератиноцитів з великою кількістю пігментних гранул на менш "навантажені" пігментом клітини;
 3. Вплив на «виробничу ланку» (меланоцити) — це в першу чергу інгібування активності тирозинази, пригнічення активності меланоцитів, хелатуючий вплив на залізо, мідь і кальцій, що беруть участь у синтезі меланіну.

Хімічний пілінг від пігментних плям — основні ефекти

Як і всі пілінги з АНА кислотами цей продукт також має накопичувальний результат, тому для максимального прояву всіх ефектів необхідне його курсове застосування, що включає в себе 5-7 процедур з інтервалом 7-10 днів. Максимального ефекту можна добитися використовуючи під час процедури сироватку для посилення пілінгів та нічний відбілюючий крем. Але навіть як монопроцедура пілінг від пігментації в домашніх умовах дає відчутний результат поліпшення зовнішнього вигляду шкіри так, як:

 • Освітлює шкіру;
 • Підвищує еластичність, пружність і щільність обличчя;
 • Вирівнює мікрорельєф шкірного покриву та посилює сяйво обличчя;
 • Розгладжує дрібні зморшки і сприяє зволоженню шкіри.

Відбілюючий пілінг — спосіб використання

 1. За 1-2 тижні до пілінгу провести передпілінгову підготовку, використовуючи відповідний лосьйон і засоби для відбілювання (нічний крем, сироватки та ін.);
 2. Перед процедурою пілінгу очистити шкіру, використовуючи мус з сечовиною 40% (якщо 40% здається агресивною, то можна використати 15%) і ретельно її знежирити лосьйоном для одномоментної підготовки шкіри;
 3. Нанести пілінг на шкіру і витримати експозицію 5–20 хвилин;
 4. Стежити за тим, щоб розчин був вологим. Для цього накрити обличчя вологою серветкою або періодично змочувати шкіру мокрими пальцями;
 5. При виникненні дискомфорту або після закінчення часу експозиції нейтралізувати пілінговий розчин нейтралізатором;
 6. Вмити і висушити обличчя;
 7. Нанести регенеруючий гель, а через деякий час зверху крем для догляду за шкірою після пілінгу «Кокосовий»;
 8. Через два дні після процедури рекомендуємо використання освітлювальної сироватки або нічного відбілюючого крему, що значно прискорить досягнення позитивного ефекту;
 9. При виході на вулицю в сонячний час захищати шкіру обличчя кремом з spf 15.

Застереження: у складі койева кислота у високій концентрації. При індивідуальній непереносимості може викликати роздратування. Рекомендуємо провести попередній тест на чутливість до койової кислоти на передпліччя.

Для посилення ефекту рекомендуємо застосовувати під час процедури спеціальну сироватку з вітаміном С 20% і альфа-ліпоєвою кислотою 5%.

Купити відбілюючий пілінг можна у нашому інтернет-магазині від виробника, з доставкою транспортною компанією по Україні.

Пілінг освітлюючий — це комплексний удар по різних пігментаціях на шкірі — ТМ Cocos

 

 

Термін придатності  12 міс.
°C зберігання  Зберігати у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів. +5 - +25 ℃.
Об'єм 30 мл.
Вид упаковки ПЕТ пляшка з дозатором.
Процент  53%.
Ступінь дії Поверхневий.
Тип шкіри

Для жирної та комбінованої, проблемної та вікової шкіри.

Вік Можна починати користуватися з 25 років (не тривалий час), найкраще з 30 років. Для юнацької шкіри можна використовувати точкове нанесення.
рН 2,5.

 

Вода очищена, спирт, винна кислота 10%, фітинова кислота 5%, саліцилова кислота 3%, лимонна кислота 5%, молочна кислота 5%, гліколева кислота 5%, койева кислота 4%, мигдальна кислота 1%, аргінін, гліцин, пропіленгліколь, Д панетнол, екстракт солодки, екстракт мучниці, ксантан.

Олена

04.01.2024

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи підійде цей пілінг для відбілювання внутрішньої частини стегон ? Які препарати ви б порадили з вашого асортименту?
Відгук корисний?

Administrator

09.01.2024

Доброго дня, Олена!
Пілінг не найкращий вибір для цієї мети, оскільки, з урахуванням специфічності зони, можливий розвиток запалення та тривале відновлення шкіри, що може лише посилити пігментацію. Кращим вибором буде крем для тіла відбілюючий (https://cocos.od.ua/offer/naturalniyi-lamelyarniyi-krem-dlya-tila-vidbilyuyuchiyi-110-ml-o1471/).
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Ольга

02.04.2023

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста косметику от пигментации от 40 лет. Лосьоны, крема, эмульсии .Благодарю.
Відгук корисний?

Administrator

05.04.2023

Здравствуйте, Ольга!
Против пигментации необходим комплексный подход – солнцезащитный крем, отбеливающие уходовые средства и пилинг для ускорения клеточного цикла.
Набор продуктов зависит от типа кожи, с учетом времени года можем предложить такой вариант:
1) Раз в неделю-10 дней пилинг с фитиновой кислотой (не забудьте про предпилинговую подготовку);
2) Два три раза в неделю отбеливающая маска;
3) На ночь отбеливающий крем;
4) Под дневной крем (по типу кожи или солнцезащитный) использовать сыворотку с никотинамид 5% или с витамином С 15% (одновременно обе эти сыворотки не совместимы, надо чередовать), также можно сыоротку с кинетином и никотинамид под дневной крем.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Марія

23.08.2022

Чи може цей пілінг зробити шкіру світлішою загалом?
Відгук корисний?

Administrator

24.08.2022

Доброго дня, Марія!
Дякуємо Вам за запитання.
Так, це основне призначення мультикислотного відбілювального пілінгу, але тільки якщо мета освітлення це різні пігментації. Але від природи темну шкіру зробити світлішим йому не під силу((
Всіх благ!
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Наталія

16.08.2022

Доброго дня, хочу замовити цей пілінг, робити тільки одне нанесення, чи як і з іншими пілінгами можна кілька слоїв наносити? І чи буде злазити шкіра як при пілінгу джесснера та інших?
Відгук корисний?

Administrator

24.10.2022

Відповідь 2
Нанести перший шар, за кілька хвилин можна ще один шар. Нейтралізація лише наприкінці.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Наталія

23.10.2022

А як саме наносити у кілька шарів? Кожен раз нейтралізувати а потім новий шар пілінгу?

Administrator

19.08.2022

Доброго дня, Наталія!
Цей пілінг можна наносити у кілька шарів. Зазвичай після експозиції цього пілінгу немає помітного лущення, але це не означає, що його немає - просто ви його не помічаєте.
Всіх благ.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Кристина

05.06.2022

Подскажите,подходит ли этот пилинг для спины с пятнами после акне? Насколько знаю кожа на спине дольше восстанавливается после агрессивных пилингов?
Відгук корисний?

Administrator

08.06.2022

Здравствуйте Кристина!
Этот пилинг не агрессивный, но всё-таки лучше проявить осторожность.В первую процедуру, наносите на непродолжительное время, посмотрите по ощущениям, и со следующего раза, можно увеличить время выдержки пилинга!
С Уважением ТМ COCOS.

Анна

01.05.2022

Пожалуйста, подскажите, какие средства помогут (в какой последовательности, как совмещать) избавиться от гиперпигментации на лице и плечах? Кожа склонная к жирности (31 год). Уже около месяца пользуюсь сыворотками с витамином С и альфа-липолиевой кислотой. СПФ 30 ежедневно. Благодарю)
Відгук корисний?

Administrator

11.05.2022

Здравствуйте Анна!
Гиперпигментация - это,к сожалению, не быстро((( . Рекомендуем избегать солнца и использовать средства с SPF защитой. Из наших продуктов - это сыворотка с никотинамидом 5%, а также, ночной отбеливающий крем. Хорошо бы утром, например, никотинамид, а вечером Витамин С комбинировать. Периодически можно проводить пилинг с миндальной кислотой или с фитиновой (это на лето)

Яна

24.03.2022

Доброго дня. Даний пілінг можна використовувати весною та літом?
Відгук корисний?

Administrator

13.04.2022

С Ув. ТМ Cocos.

Administrator

13.04.2022

Добрый день Яна! Спасибо за вопрос! При активном солнце можно получить обратный эффект, поэтому в летний-весенний период, рекомендуем использовать Сыворотку с Витамином С, она способствует осветлению пигментный пятен (веснушек), так же можно использовать крем "Отбеливающий" ночной, если он подходит Вам по составу и типу кожи!

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки