Натуральний крем для проблемної шкіри та від юнацьких вугрів 50 мл
Комедони, вугри, акне та прищі — етіологія
Визначення причин виникнення прищів — це вже майже перемога над ними. Відомо що вугрова хвороба — це хронічне захворювання, яке виникає при збігу низки обставин, головною з яких є гормональна перебудова в організмі. У більшості випадків поява комедонів провокується підвищеним вмістом у крові чоловічих статевих гормонів. Під дією ферменту 5-альфа-редуктази тестостерон перетворюється на активнішу форму — дегідротестостерон, а той, у свою чергу, стимулює зайве продукування шкірного сала і прискорює дозрівання себоциту. Одночасно потовщується шар рогових лусочок в гирлі сальної протоки, і їхнє лущення відбувається швидше, ніж у нормі. Все це призводить до закупорки сальних проток. Закупорена сальна залоза, наповнена шкірним салом, називається комедоном.
Якщо комедон не має виходу на поверхню шкіри, шкірне сало залишається білим, і такий комедон називається закритим. Якщо комедон виходить на поверхню шкіри, то шкірне сало частково окислюється і до нього приєднується меланін і тому головка комедону стає чорною і його називають відкритим, або чорним.
Це дуже сприятливі умови для життєдіяльності патогенних мікроорганізмів, що викликають запалення, які називають прищі, вугрі або акне. Викликаються ці запалення діяльністю бактерій - Propionibacterium acnes і Staphylococcus epidermidis, які починають активно розмножуватися у вже закупорених порах. Ці бактерії харчуються гліцерином шкірного сала і залишають після себе велику кількість вільних жирних кислот. Ці жирні кислоти порушують процес утворення рогових лусочок в гирлі сальної залози, і, таким чином, роблять прояви вугрової хвороби більш вираженими.
Прискорена продукція сального секрету відбувається за рахунок жирних кислот, що синтезуються з цукру (в основному олеїнова), при цьому у великому дефіциті лінолева і гамма лінолева жирні кислоти. Це призводить до пошкодження бар'єру шкіри, сухості та подразнень. Часте очищення ще більше посилює ситуацію і тому часто відбуваються спалахи запального акне.
Крем для проблемної шкіри — призначення та завдання
Найбільша проблема підлітків з акне — це надмірна надія на різні очищувальні засоби, і ігнорування елементарних правил догляду та живлення для шкіри. Багато хто навіть не здогадується, що при акне шкіра одночасно жирна, суха і чутлива. І вирішити проблему з вуграми можна тільки збалансованим і щадним доглядом як за чутливою шкірою, але з урахуванням особливостей акне. Така шкіра, як ніяка потребує захисту та поживних речовин для відновлення.
Крем з азелаїновою кислотою призначений для догляду за обличчям, з акне, підлітків і людей більш зрілого віку. Це функціональний продукт, який вирішує відразу кілька основних завдань:
- Регулює секрецію шкірного сала;
- Нормалізує процес кератинізації в устьях сальних залоз;
- Очищає пори від кератинових і сальних накопичень і створює умови для нормального відтоку сального секрету з проток;
- Відновлює, до оптимального, показник Ph;
- Знижує чисельність Propionibacterium acnes і Staphylococcus epidermidis;
- Веде боротьбу із запаленнями;
- Створює штучний ліпідний бар'єр за типом природного — ламеллярної структури;
- Живить епідерміс необхідними компонентами відновлення своїх структур;
- Інгібує 5-α редуктазу, що перетворює тестостерон на ДГТ (дегідротестостерон);
- Зволожує.
Використовуючи цей засоб від прищів для підлітків у тандемі зі змінами в харчуванні можна відносно швидко (1–2 місяці) значно покращити картину протікання акне.
Крем від прищів для підлітків — особливості
Фахівці Cocos, розробляючи формулу крему для молодої шкіри, виходили з того, що в картині вугрового розладу вже присутня, на тлі високого рівня ДГТ, підвищена активність сальних залоз, пошкоджений ліпідний бар'єр і є запалення. Тому, включаючи в рецептуру той чи інший компонент переслідували рішення цілком конкретних завдань:
- Високий рівень ДГТ — наслідок активності 5-α редуктази. Для її пригнічення були введені:
- Олія вечірньої примули;
- Екстракт пальми сабаль;
- Екстракт сої;
- Підвищене виробництво шкірного сала — може бути наслідком:
- Високого ДГТ;
- Розвиненої реактивності шкіри і як наслідок поява в епідермісі, у відповідь на подразнення, субстанції Р, яка провокує активність сальних залоз;
- Психічні фактори — стреси і т. п. яким часто схильна до нестійкої психіки підлітка і підвищена недовірливість;
- Для вирішення підвищеної жирності та запобігання появі комедонів, в склад крему були введені білокопитник (багатий органічно пов'язаною сіркою), цинк РСА, саліцилова кислота та біовекторизований гліцин з екстрактом кориці;
- Запалення і реактивність — з цим завданням в рецептурі справляються олія вечірньої примули, олія льону, нікотинамід, саліцилова кислота, екстракт готу коли та пантенол. Важливим також є структура продукту — ламеллярна, на зразок шкірного бар'єру;
- Propionibacterium acnes і Staphylococcus epidermidis — за боротьбу з бактеріями у формулі крему для підліткової шкіри відповідає азелаїнова кислота, до якої у бактерій не виникає звикання, та цинк РСА;
- Пошкодження ліпідного бар'єру — для цього фахівці Cocos ввели фітоцераміди, фітостироли і незамінні жирні кислоти сімейства ω-6 і ω-3. А також ламелярна структура крему дозволяє йому миттєво вбудуватися в біпласти рогового шару і вже через пару хвилин дати відчуття комфорту та зволоження;
- Сухість — каскад зволожувачів, що складається з елементів NMF, гіалуронової кислоти та трегалози, забезпечує як швидкий, так і пролонгований ефекти. Фітоцераміди та ламелярна форма зменшують випаровування вологи і тим самим посилюють зволоження.
Крем із саліциловою кислотою — спосіб застосування
Крем від юнацьких вугрів Cocos необхідно наносити на чисту шкіру 1-2 рази на день. Можна використовувати як на ніч, так і вдень. Для отримання видимого результату крем слід використовувати не менше 2-х місяців у якості денного та/або нічного засобу. При цьому слід дотримуватися деяких правил гігієнічного догляду за шкірою:
- Наносити засіб на очищену шкіру;
- Віддавати перевагу щадній теплій воді під час вмивання, уникаючи агресивних температур;
- Використовувати замість сильнолужного мила гель для вмивання зі слабкокислим pH і з дуже щадним складом;
- В якості засобів додаткового догляду щотижня застосовувати грязьові, або глиняні маски, що абсорбують надлишки шкірного сала, забруднення та прискорюють розсмоктування застійних явищ.
Додаткові заходи
Використання крему, звичайно, дуже сильно допоможе у вирішенні проблеми з вуграми, проте прискорити порятунок від акне і закріпити досягнуті результати можливо тільки застосовуючи комплексний підхід:
- Не зловживати сонцем — намагатися уникати тривалого перебування під прямими променями сонця в період високої його активності;
- Включити в раціон олії багаті ω-6 та ω-3 жирними кислотами — це соняшникова, виноградна та лляна олії;
- Зменшити вживання цукру та солодощів — саме із простих цукрів відбувається синтез дефектного шкірного сала, багатого лінолевою кислотою, при гіперактивності себоцитів;
- Включити в раціон каші та овочі, багаті на клітковину — вони допоможуть оздоровити кишкову мікрофлору, яка також впливає на вираженість акне;
- Пити чисту воду — віддавати їй перевагу замість солодких газировок та соків.
Застереження під час використання
У разі індивідуальної непереносимості будь-якого з компонентів Натурального ламеллярного крему для проблемної шкіри та від юнацьких вугрів Cocos та виникнення алергічної реакції, використання засобу припинити, область нанесення ретельно промити проточною водою.
Крем має профілактичні властивості і містить азелаїнову кислоту в кількості 5%, тому при нанесенні може викликати невеликий дискомфорт на шкірі.
У нашому інтернет-магазині можна купити крем від прищів на обличчі з доставкою по Україні товарно-транспортними компаніями, зазначеними на сайті.
Крем для проблемної шкіри — продуманий і збалансований склад з мультифункціональними властивостями. Для чистої шкіри без прищів — ТМ Cocos
Тип шкіри: |
|
Вік: |
|
Клас продукту: |
|
Особливість: |
|
Час застосування: |
|
Призначення: |
|
Показання до застосування: |
Термін придатності | 12 міс. |
Вид упаковки | Вакуумний диспенсер. |
Об'єм | 50 мл. |
°C зберігання | Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів. +5- +22 ℃. |
Тип шкіри | Для жирної шкіри, проблемної шкіри, для підліткової шкіри. |
Вік | 16 + |
рН | 5. |
Вода очищена, азелаїнова кислота (5%), екстракт пальми сабаль (2%), гліцерин, екстракт стінок дріжджів, оливковий сквалан, каприк/каприлік тригліцериди, коко-каприлат (натуральний емолент), фітоцераміди, фітостерини, олія примули вечірньої, лляна олія, олія камелії, олія виноградних кісточок, олія лісового горіха, олія жожоба, гіалуронова кислота, трегалоза, пулулан, альгінат, L-серин, карбамід, фосфатиділхолін, Eumulgin® SG (натуральний емульгатор, сертифікований ECOCERT), екстракт червоного клевера, екстракт зеленого чаю, екстракт вівса, Nipaguard® SCE (натуральний косметичний консервант, сертифікований ECOCERT), нікотинова кислота, натуральний зволожуючий фактор, Д-пантенол, екстракт шавлії, вітамін Е, абіссінська олія, екстракт білокопитника, екстракт готу коли, цинк PCА, алантоїн, ксантан, саліцилова кислота, ефірна олія вербени. У складі немає продуктів тваринного походження!
Залиште свій відгук
Рекомендуемые товары
Емилия
08.02.2025
Administrator
13.02.2025
С закрытыми порами лучше «работать» с салициловым, тса и джесснера.
Также рекомендуем маску-пилинг против угрей и себореи ( https://cocos.od.ua/search/?searchString=+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8+%D0%B2%D1%83%D0%B3%D1%80 )
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Емилия
03.02.2025
Administrator
06.02.2025
Наш технолог к соли со щелочь относиться отрицательно, так как соль слишком агрессивная как эксфолиант для проблемной кожи, а сода благоприятствует патогенным бактериям.
Из наших продуктов, можем Вам порекомендовать, в вашем случае маску с серой 25% обычную или с цинком (https://cocos.od.ua/search/?searchString=%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8+%D0%B2%D1%83%D0%B3). Это средство 3в1. И эксфолиант, и очистит поры и снимет воспаление.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Емилия
12.01.2025
Administrator
17.01.2025
Лучше обычные кремы для жирной кожи (https://cocos.od.ua/ru/search/?searchString=%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC+%D0%B6%D0%B8%D1%80%D0%BD+).
Плюс, можем порекомендовать, эмульсии или курсы пилингов, но с пилингами надо быть осторожнее. Эмульсии или маска с серой более предпочтительные варианты.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Ирэна
04.01.2025
Administrator
09.01.2025
Если Вы имеете в виду этот крем - Натуральный крем для проблемной кожи и от юношеских угрей, то его можно использовать 1-2 раза в день, как Вам комфортно.
Если крем за типом кожи - то там есть дневной и ночной крем.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Лариса
08.10.2024
Administrator
09.10.2024
Так, натуральний крем для проблемної шкіри можно використовувати з пінкою або гелем з саліциловою кислотою.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Ирина
27.12.2023
Administrator
29.12.2023
Проблема жирной кожи в ее обезжиривании и, как следствие, в сухости на фоне повышенной себосекреции. Поэтому для очищения такой кожи, мы рекомендуем, утром пользоваться умывалками с каолином (гели для утреннего очищения), а вечером пенку или гель с салициловой кислотой.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Ирина
26.12.2023
Administrator
26.12.2023
Описанные Вами эффекты говорят о сильной себосекреции Вашей кожи. Возможны такие варианты решения, хотя и они не дадут 100%-й гарантии.
Использовать вместе с кремом тоник с салициловой кислотой, также Вам смогут помочь продукты с серой. Например использовать раз в неделю, максимум 2-а раза с интервалом 3-4 дня маску сера 25% и цинк, или такая же маска но без цинка(https://cocos.od.ua/search/?searchString=%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%B3+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82).
Так же хорошим себорегулирующим действием обладает сіворотка с никотиномидом (https://cocos.od.ua/search/?searchString=%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B8).
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Наталія
28.11.2023
Administrator
01.12.2023
Можна і потрібно, оскільки крем зменшує пересушування шкіри після лосьйону.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Татьяна
21.09.2023
Administrator
22.09.2023
Салициловый гель раз в сутки вечером, желательно закрывать кремом. Можно для молодой кожи.
Можем еще порекомендовать эмульсия с сера цинк и салициловая кислота или с резорцином 5%. Ее наносить точечно на закрытые комедоны. Также можно использовать маску с серой 25% (https://cocos.od.ua/zasobi-vid-prischiv-c134/).
С уважением ❤️ ТМ Cocos.
Светлана
17.09.2023
Administrator
20.09.2023
Крем лучше дневной для жирной кожи, можно и на ночь крем от угрей. Но это только защита и увлажнение.
Решить проблему помогут: для черных точек – баттер, для закрытых комедонов точечно эмульсия с резорцином или маска с серой 25%.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.