Нейтралізатор для пілінгу на основі фруктових кислот 50 мл

Артикул: 7329

Бренд: Cocos

Є в наявності

50.00

Нейтралізатор для пілінгу — призначення

Якщо пілінг обличчя в домашніх умовах проводиться α-гідроксикислотами такими, як гліколева, мигдальна, молочна, фітинова та ін, а також кетокислотами як, наприклад, піровиноградна, такі пілінги необхідно нейтралізувати для того, щоб зупинити процедуру. І багато хто, проводячи обробку шкіри кислотами вдома, задають питання: чим нейтралізувати пілінг? І ТМ Cocos, як завжди, дає готове рішення — нейтралізатор для пілінгу на основі фруктових кислот. Це нейтралізатор призначений для припинення дії пілінгу в домашніх умовах, він має гелеву основу, що значно полегшує його нанесення на шкіру і рівномірний розподіл по поверхні шкіри з кислотою.

Нейтралізатор має лужне середовище з показником РН 9, що дуже комфортно та безпечно для шкіри. Нейтралізатор, вступаючи у реакцію з кислотою, утворює воду та вуглекислий газ, також під час реакції нейтралізації виділяється тепло. Тому при використанні відчувається легке тепло та чутно невелике шипіння (це виділення вуглекислого газу). Однак не варто боятися такого прояву — так як нейтралізатор припиняє дію пілінгового складу, а сама реакція нейтралізації кислоти триває частки миті. Наявність в нейтралізаторі пілінгу де-пантенолу та алантоїну відразу заспокоює шкіру і зменшує подразнюючу дію кислот на її рецептори, так що використання нейтралізатора набагато зручніше і комфортніше, ніж використання простого розчину харчової соди.

Основне призначення нейтралізатора — це швидка зупинка процедури з кислотами, і мінімізація ризику ускладнень під час реакції нейтралізації кислоти лугом

Нейтралізатор для пілінгу — властивості та переваги

Застосування Нейтралізатора для пілінгу Cocos має низку переваг у домашньому та професійному використанні:

 1. Водно-гелева текстура — легко дозволяє рівномірно розподілити його на шкірі пальцями рук;
 2. Д пантенол і алантоїн — відіграють роль активів, які певною мірою заспокоюють шкіру після агресивної процедури та знімають запалення шкіри, яке виникло внасдідок дії кислот та при їх нейтралізації.

Переваги

Нейтралізатор пілінгу від ТМ Cocos допомагає попередити наслідки надмірної кислотної дії і уникнути можливих негативних наслідків:

 • Надмірного почервоніння шкіри;
 • Больових відчуттів;
 • Опіків та рубцевих змін;
 • Якщо шкіра під час процедури отримала сильні ушкодження, використання нейтралізатора є першим кроком на шляху відновлення пошкоджень без утворення рубців.

Нейтралізатор рекомендується наносити навіть для розчину кислоти низької концентрації, оскільки він має такі важливі функції:

 • Зупиняє дію кислотного пілінгу;
 • Зменшує запалення;
 • Зволожує та заспокоює шкіру.

Спосіб застосування

Найбільш ефективним вважається дворазове використання:

 1. Вперше гелевий нейтралізатор пілінгу від ТМ Cocos наноситься на місця, покриті пілінговим складом, після закінчення експозиції, безпосередньо на розчин. Це дозволить нейтралізувати кислоту та зробить процес змивання безпечним. Нейтралізатор слід витримати до закінчення шипіння, після чого необхідно вмиватися прохолодною або теплою водою;
 2. Після вмивання слід повторити нанесення нейтралізатора тонким шаром на очищені від кислоти ділянки на 30-45 секунд, що забезпечить її нейтралізацію залишків у шкірі. Після цього необхідно вмитися знову, промокнути обличчя і нанести крем для догляду за шкірою після пілінгу, або інший крем, бажано досить щільної текстури і з великою часткою ліпідів у складі. Повторне нанесення нейтралізатора особливо рекомендовано власникам чутливої та проблемної шкіри, в інших випадках не обов'язкове.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент пілінгів, косметичних засобів для підготовки до підпілінгу, а також засобів для постпілінгового догляду. Онлайн доступно також купити нейтралізатор для пілінгу, ціна якого вас порадує. Магазином передбачена доставка Україною товарно-транспортними компаніями, вказаними на сайті.

Нейтралізатор для пілінгів — швидко зупинить дію кислот на шкіру, мінімізує ризик опіків, подразнень та появи рубців — ТМ Cocos

 

 

Термін придатності

12 міс.

Тип упаковки

ПЕТ пляшечка з дозатором.

Об'єм

50 мл.

°C зберігання

+5 до +25 С.

 

 Вода, аргінін, гліцин, гліцерин, бікарбонат натрію, пантенол, алантоїн, гідроксиетилцелюлоза, консервант, mgda.

Марія

11.11.2023

Нейтралiзатор добре робе свою роботу , трішки досить і пече але це на долю секунди
Відгук корисний?

Ольга

22.04.2023

Чи цей нейтралізатор підходить для трихологічного пілінгу https://cocos.od.ua/ru/offer/piling-dlya-koji-golovy-50-ml-o865/#tab=2 ?
Відгук корисний?

Administrator

24.04.2023

Доброго дн, Ольга!
Наш Нейтралізатор для пілінгу підходить до всіх наших пілінгів.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Анна

09.02.2022

Нейтрализатор работает, щиплет, но вполне терпимо. В связи с этим вопрос, он так и должен работать? Дополню, что раздражения, покраснения не вызывает. Весь набор для пилинга очень щадящий, первое впечатление положительное, результат виден после первого использования: сравнялся тон, лицо стало светлее, кожа не выглядит уставшей. После 4 процедур, думаю, уже можно будет оценить результат по решению проблемы, которую решаю.
Відгук корисний?

Administrator

09.02.2022

Здравствуйте, Анна!
Нейтрализатор нужен для того что бы нейтрализовать кислоты и успокоить кожу. Нанося его на пилинг он и должен шипеть.
Всех благ!
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Анна

28.01.2022

Здравствуйте! У меня трихологический пилинг другой фирмы, для домашнего использования, процент кислот не указан, из чего я сделала вывод, что их там низкое содержание. В инструкции не указана необходимость использовать нейтрализатор, рекомендуется только смыть большим количеством воды и далее помыть голову привычным способом. В составе AHA/BHA кислоты, а именно: молочная (на седьмом месте в составе), лимонная, салициловая. Стоит ли приобрести ваш нейтрализатор и использовать его с моим пилингом? Если в пилинге совсем низкая концентрация кислот, например, 1-4% или менее, не повредит ли тогда нейтрализатор коже? Спасибо!
Відгук корисний?

Administrator

28.01.2022

Здравствуйте, Анна!
В контексте Вашего вопроса имеет значение не процент, а рН.
Если он низкий то стоит взять нейтрализатор или нейтрализовать пилинг раствором пищевой соды (на стакон воды -1 чайная ложка соды, но в нейтрализаторе есть еще и успокаивающие вещества для кожи.).
Если же рН высокий, например 3,5 и выше, то лучше просто хорошо прополоскать кожу головы тёплой проточной водой.
Здоровья Вам!
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Екатерина

19.01.2022

Покупала для трихологического пиллинга и фетиногово. Отлично справляется с работой!
Відгук корисний?

Кристина

07.11.2021

Здравствуйте. Есть ли смысл применять данный нейтрализатор, как успокаивающую маску после того, как смыл ваш азелаиново салициловый пилинг? У вас указано, что этот нейтрализатор только для пилингов на останове фруктовых кислот. Если можно, то какое максимальное количество минут? 5-10 можно или толко 1 минута?
Відгук корисний?

Administrator

08.11.2021

Здравствуйте, Кристина!
Салицилово азелаиновый пилинг достаточно обильно смыть водой. Потом можно нанести Регенерирующий гель для кожи после пилинга (https://cocos.od.ua/offer/regeneriruyuschiyi-gel-dlya-koji-posle-pilinga-100-ml-o816/?) и сверху кокосовый крем после пилинга (https://cocos.od.ua/offer/naturalnyyi-krem-dlya-uhoda-za-kojeyi-posle-pilinga-50-ml-o871/). Это наши рекомендации.
Нейтрализатор подходит для всех видов пилинга. Для успокоения достаточно его нанести на 1 - 1,5 минуту и смыть водой.
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Юлич

30.10.2021

Подскажите пожалуйста, у нейтрализатора может быть ещё какое-либо применение помимо основного?
Купила, а он мне не понадобился. Думаю, как бы его ещё использовать, может как тоник, лосьон?...
Відгук корисний?

Administrator

01.11.2021

Здравствуйте, Юлия!
Нейтрализатор нужен для нейтрализации кислот и успокоения кожи после пилинга. Поэтому после пилинга, который Вы смыли водой, можете его нанести на 1 минуту, для успокоения кожи. В других случаях использования не предназначено.
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Алла

23.09.2021

Обязателен ли нейтрализатор для глюконолактонового пилинга 15% и лактобионового 10% или с таким небольшим количеством кислот можно обойтись обильным умыванием?
Відгук корисний?

Administrator

23.09.2021

Здравствуйте, Алла!
Мы рекомендуем использовать в любом случае нейтрализатр, что бы нейтрализовать кислоты, что бы они не продолжали действовать у Вас на коже.
Так же можно приготовить нейтрализующий раствор самостоятельно – на стакан воды одна чайная ложка пищевой соды, и при помощи спонжа нанести этот раствор на кожу.
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Алена

31.05.2021

Здравствуйте. Можно ли после нейтрализации пилинга и того, как смыл все, нанести нейтрализатор на уже чистую кожу в качестве успокаивающей маске. Состав вроде позволяет. Если да, то сколько минут будет достаточно?
Відгук корисний?

Administrator

31.05.2021

Здравствуйте, Алена!
Можно, на 1 минуту. Да в составе есть успокаивающие средства. Но есть так же гель регенерирующий и/или крем Кокосовый после пилинга для этих целей.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Анастасия

08.05.2021

Подскажите, пожалуйста, необходимость применения нейтрализатора как-то зависит от концентрации/ вида пилинга (например, миндального 10% и ниже)? Или он показан абсолютно для любой концентрации и вида?
Відгук корисний?

Administrator

10.05.2021

Здравствуйте, Анастасия!
Нейтрализовать надо любой % пилинга.
Обильно смыть водой можно только 3 вида пилинга:
- Салициловый плинг;
- Пилинг Джесснера:
- ТСА.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки

Рекомендуемые товары