Ополіскувач для ротової порожнини Солі Куяльника і Лактат 500 мл

Артикул: 8103

Бренд: Cocos

Є в наявності

55.00

Ополіскувач для ротової порожнини з лактатом — властивості

Ополіскувач для рота на основі ропи лиману Куяльник з лактатом натрію надає комплексний вплив як на слизові порожнини рота, так і на поверхню зубів:

  1. Гіпертонічний розчин солі в ропі — сприяє руху рідини з тканин назовні. Це «промиває» ясна, посилює приплив поживних речовин до коренів зубів, а також ефект осмосу сприяє видаленню запального ексудату, за наявності запалень і ранок;
  2. Лактат натрію — сприяє розчиненню зубного каменю, тому використання цього ополіскувача з часом призводить до позбавлення поверхні зубів від нього.

Гіпертонічний розчин для полоскання рота з лактатом — призначення

Даний вид догляду за ротовою порожниною не виключає використання зубної щітки і пасти. Його основне призначення — це оздоровче ополіскування порожнини рота після основного очищення, а також для полоскання рота після використання нитки для зубів. Показаннями для використання є:

  • Кровоточиві ясна;
  • Довго незагоєні ранки і пошкодження слизових ясен і щік. Особливо гіпертонічний ополіскувач буде корисний при позбавленні від гнійних запалень, в які часто переходять пошкодження які довго не загоюються. Також слід сказати, що такі запальні процеси часто є джерелом неприємного запаху з рота;
  • Нарости зубного каменю на емалі зубів.

Спосіб використання

  1. Набрати максимально гарячої води в ковпачок ~ ¼ частина;
  2. Долити ополіскувача (це необхідно, щоб розчин був теплим і трохи розбавленим);
  3. Порожнину рота полоскати протягом 30-60 секунд;
  4. Після цього прополоскати ротову порожнину чистою теплою водою. Бажано кілька разів. Полоскати довше 2 хвилин гіпертонічним ополіскувачем не рекомендується, оскільки можуть бути занадто активізовані слинні залози.
  5.  

Купити сольовий ополіскувач з ропи лиману Куяльник та Лактатом завжди можна у нас в інтернет-магазині від виробника з доставкою по Україні.

Ополіскувач для порожнини рота з лактатом — розчинення зубного каменю та загоєння пошкоджень слизових і ясен у раховані дні — ТМ Cocos

 

 

Термін придатності 6 міс.
Температура зберігання         Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходитись далеко від опалювальних приладів. +5 - +25 ℃.
Об'єм 500  мл.
Склад   Очищена ропа лиману Куяльник (пастеризована), лактат натрію, ароматизатор м'ятний.
Тип засобу Ополіскувач для ротової порожнини.
Упаковка засобу ПЕТ пляшка із мірним ковпачком.
Призначення Для усуває кровотечі ясен, запалень, загоєнь, зміцнення зубів.
Запобіжні заходи Уникати потрапляння у вічі. Берегти від дітей.

 

 Очищена ропа лиману Куяльник (пастеризована), лактат натрію, ароматизатор м'ятний.

Mariia

27.02.2023

Прекрасная вещь для рта, соленая но десна уже через неделю нам сказали спасибо. еще хотелось бы соленую пасту и с маслом чайного дерева увидеть в ассортименте!
Відгук корисний?

Administrator

28.02.2023

Доброго дня, Mariia!
Благодарим Вас за Ваш комментарий. Мы как минимум в ополаскиватель попробуем ввести чайное дерево, но в куяльницкую воду, к сожалению, не все получается ввести, у нас много интересных задумок не реализовано из-за этого.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Анна

02.12.2021

Отличный ополаскиватель. Кровоточивость ушла с первого раза полоскания. Зубки белее и крепче стали. В моем случае надо сильнее разводить ополаскиватель, или полощу пару секунд, сильно печет соль, но даже при этом результат отличный! Спасибо за качественный продукт.
Відгук корисний?

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки