Порошок для посудомийної машини з мильного кореня 1,1 кг

Артикул: 6667

Бренд: Cocos

Є в наявності

400.00

Порошок для посудомийки — призначення

В останні роки в наших будинках все частіше стали з'являтися посудомийні машини, звільняючи нас для цікавіших справ, ніж миття посуду. Але миючі засоби для цих машин, в основному мають імпортне походження, і ціни на них здатні отруїти задоволення від придбання самої машини. У зв'язку з цим дуже актуальною стає завдання пропозиції економічніших засобів вітчизняного виробництва, які не поступаються імпортним за ефективністю. А також багато споживачів хочуть, щоб ці засоби мали натуральний склад і були безпечними для організму, якщо раптом потраплять усередину.

Процес миття посуду в ПМ має важливі відмінності від ручного очищення. Порошок для посудомийки призначений для забезпечення ефективності посудомийної машини в очищенні столових приладів, тарілок та склянок від харчових забруднень, залишків чаю, кави та інших напоїв. Цей продукт забезпечує:

 • Знежирення;
 • Видалення білкових та вуглеводистих забруднень;
 • Інгібування відкладень;
 • Захист поверхні;
 • Відсутність плям на посуді та блискучу поверхню столових приладів;
 • Неокислювальне відбілювання;
 • Хороше змочування.

Порошок для посудомийки — властивості

Основна відмінність засобів для посудомийних машин від засобів для ручного миття посуду полягає у використанні:

 1. По-перше, низькопінних і ефективніших ПАР;
 2. По-друге, потужніша система комплексоутворювачів.

Низькопенні ПАР необхідні, тому що надлишок піни може зіпсувати машину, а більш висока ефективність і змочувальна здатність потрібні, оскільки виключено механічний вплив на забруднення. Наявність же сильної системи комплексоутворювачів і, знову-таки, ПАР з гарною здатністю, що змочує, на етапі ополіскування позбавить вимитий і висушений посуд від білястого вапняного нальоту та плям від висохлих крапель.

Як правило, побутові посудомийні машини являють собою пристрої з фронтальним завантаженням посуду, де всі стадії процесу (власне миття та ополіскування) відбуваються послідовно в одній камері. У сучасних машинах найчастіше миття відбувається при температурі 50-55 ° С і займає 10-15 хвилин з наступним швидким (~5 хвилин) ополіскуванням гарячою (~70 ° С) водою з додаванням ПАР, що добре змочують, і диспергаторів. Тому зусилля виробників порошків для посудомийок спрямовані на зниження температури процесу без втрати якості миття. Це необхідно для:

 1. Зниження витрат електроенергії;
 2. Збільшення терміну експлуатації посуду та столових приладів без втрати ними блиску та фарбування поверхні.

Порошок для посудомийної машини Cocos — особливості

Розробляючи порошок для посудомийної машини, технологи Cocos у пріоритет для вирішення поставили два завдання:

 1. Безпека компонентів порошку, у разі потрапляння їх усередину організму — це може статися через збої у програмах ПМ або з інших причин (стрибок напруги тощо);
 2. Висока ефективність засобу — це повьязано з першим пунктом, адже для безпеки ми вибрали для цього продукту 100%-й натуральний склад.

Тому продукт ТМ Cocos має повністю натуральний склад і як основний і єдиний ПАР використовується сухий екстракт мильно кореня, який:

 • Безпечний при попаданні в організм — з цього екстракту виробляють мікстуру від кашлю, а також це один із основних компонентів при виробництві халви;
 • Має хорошу очищувальну здатність;
 • Чудово змочує;
 • В отриманій комбінації має помірне піноутворення.

Ще одна особливість продукту від ТМ Cocos, це те, що замість фосфатів використовується Трилон М. Він відрізняється такими якостями:

 • Хороше зв'язування з іонами кальцію та магнію;
 • Висока питома сполучна здатність;
 • Легко піддається біорозкладу та нетоксичний;
 • Не потребує маркування як небезпечна речовина;
 • Найвірніше рішення, з погляду екології!

Кисневий відбілювач виробляє дезобробку посуду та столових приладів, а також сприяє відриву деяких в'їлих і сухих забруднень.

Ну і нарешті, використання у складі комплексу ензимів дозволяє якісно видаляти білкові, жирові та вуглеводні харчові забруднення.

Усі компоненти разом дозволили технологам підготувати до випуску продукт, який:

 1. Якісно очищає;
 2. Захищає посуд від вапняного нальоту;
 3. Надає блиску помитим тарілкам та приладам;
 4. Економічний у використанні;
 5. Безпечний для організму та навколишнього середовища.

Порошок для посудомийки — спосіб використання

Використовувати засіб дуже просто:

 1. Дві чайні ложки (20-25 г) засипати у відсік для порошку;
 2. Якщо кількість завантаженого посуду занадто велика, а забрудненість її підвищена дозування можна збільшити. Але не більше ніж на ½-1 чайну ложку;
 3. Для отримання найкращого результату рекомендується використовувати сіль та ополіскувач для посудомийної машини ТМ Cocos.

Купити порошок для посудомийки завжди можна у нашому інтернет-магазині від виробника, з доставкою в будь-який регіон України.

Порошок для посудомийної машини на основі мильного кореня — це безпека для здоров'я в тандемі з високою ефективністю — ТМ Cocos

 

Термін придатності 18 міс.
Температура зберігання Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів. +5 - +25 ℃.
Об `єм 1100 гр.
Склад Екстракт мильного кореня, карбонат натрію, цитрат натрію, метасилікат натрію, карбоксиметилцелюлоза, трилон М, кисневий відбілювач, біорозкладний комплексоутворювач, ТАЄД, амілаза, ліпаза, протеаза, активатор відбілювача, комплекс ензимів.
Тип засобу Порошок.
Тип упаковки Пластикове відро.
Запобіжні заходи Уникати потрапляння у вічі. Берегти від дітей.

 

Екстракт мильного кореня, карбонат натрію, цитрат натрію, метасилікат натрію, карбоксиметилцелюлоза, трилон М, кисневий відбілювач, біорозкладний комплексоутворювач, ТАЄД, амілаза, ліпаза, протеаза, активатор відбілювача, комплекс ензимів.

Анна

28.11.2021

Порошок хороший, достаточно экономный, отмывает отлично. Пользуюсь только им и солью. Ополаскиватель на результат не влияет.

Единственный минус это не совсем прозрачный состав. Я обращалась на почту для разъяснения состава, но ответа так и не получила(

Вот те ингредиенты в составе, у которых наполовину прописано название или вообще скрыто под общим термином:

карбонат, цитрат, метасиликат, карбоксилат, биоразлагаемый комплексообразователь, активатор отбеливателя, комплекс энзимов.
Відгук корисний?

Administrator

30.11.2021

Здравствуйте, Анна!
Дополнили состав: карбонат натрия, метасиликат натрия, цитрат натрия, карбоксиметилцеллюлоза, трилон М, ТАЕД, амилаза, липаза, протеаза.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Ольга

24.10.2021

Добрый день! можно ли заказать на пробу порошка в маленькой упаковке?
Відгук корисний?

Administrator

25.10.2021

Здравствуйте, Ольга!
У нас нет пробников на Порошок для посудомоечной машины.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Людмила

30.07.2021

Жахливий засіб! Посуд залишився брудним, тарілки масні, пластикові судочки вкрилися мутним нальотом. Сам порошок прийшлося перемішувати щоб він став однорідним. Надихалася дрібних частинок поки цим займалася, в носі засвербіло. І в наступні декілька разів (поки таки зрозуміла, що мені не здалося що посуд недомитий) порошок пилив і викликав неприємні відчуття в носі хоча насипала дуже акуратно. Не рекомендую! Не знаю хто писав ті позитивні відгуки. Можливо самі виробники?
Відгук корисний?

Administrator

04.08.2021

Здравствуйте, Людмила!
Благодарим Вас за обращение! Передадим нашим специалистам, для разбора. Каждый продукт перед выходом в продажу, очень тщательно тестируется и таких нареканий не было.
Отзывы на сайте у нас только от покупателей. Мы отвечаем только на вопросы.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Елена

03.10.2020

Пользуюсь комплектом для посудомоечной машины ТМ "Cocos" (порошок, соль, ополаскиватель). Очень радуюсь, что попробовала! Расход порошка действительно в 2 раза меньше, чем обычно и моет отлично! Разводов нет. Единствнное, не помешала бы ложечка-дозатор в придачу к порошку :)
Відгук корисний?

Ирина

27.06.2020

Замечательное средство для посудомоечной машины, особенно с ополаскивателем этого же бренда. Особо радует отсутствие химического запаха!!!
Відгук корисний?

Инна

03.01.2020

Метасиликат — какую функцию он выполняет в порошке для пмм? Насколько он токсичен для человека? Проводились ли какие нибудь тестирования порошка на предмет его смываемости с посуды?
Відгук корисний?

admin

08.01.2020

Здравствуйте, Инна!
Благодарим Вас за вопрос! Извините, что долго не отвечали.
Метасиликат ингибирует (препятствует) коррозии частей посудомоечной машины от щелочей, и смягчает воду. Это абсолютно нейтральный компонент и встречается в природе. Его ещё называют в растворе с водой «жидким стеклом».
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Олександр

18.11.2019

Доставка безкоштовна. По якості ще не зрозумів , але є не приємний момент: на упаковці зазначена вага 1200 гр. Перевірив: 1130 , мінус 45 відерце і того 1085 гр. вага самого порошка. Неприємно.
Відгук корисний?

admin

18.11.2019

Здравствуйте, Олександр!
Благодарим Вас за внимательность!
Мы поменяли ведро, в него не помещается больше чем 1100 гр. Забыли исправить вес, уже готово.
Хорошего настроения!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Вера

24.10.2019

Достойное средство. Действительно хорошо моет, запаха не оставляет
Відгук корисний?

Ганна Л

08.10.2019

Чудовий порошок. Добре вимиває посуд. Не залишає слідів чи запаху, Рекомендую!
Відгук корисний?

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки