Ремоделюючий крем з гліколевою кислотою 20% Нічний 50 мл

Артикул: 8302

Бренд: Cocos

Є в наявності

550.00

Ремоделюючий крем — призначення

Вплив віку, сонця та неправильного способу життя призводять до зовні помітних змін виду обличчя і, треба зауважити, не в кращу сторону. Це пов'язано з структурними змінами внутрішнього матриксу шкіри, особливо її дерми. При фото- та хроностарінні шкіри відбувається деградація її дермального шару, що виявляється в:

 1. Зменшенні синтезу фібробластами гіалуронової кислоти, колагену та еластину;
 2. Порушенні структури епідермальної сполуки (базальної мембрани);
 3. Уповільненні мітозу базальних клітин та скорочення клітинного циклу епідермісу.

Все це призводить до появи зморшок, в'ялості та провисання шкіри. Нейтралізована гліколева кислота з Ph 4,5 мінімально має відлущувальну дію, проте вона також глибоко проникає в шкіру та опосередковано впливає на фібробласти (клітини дермального шару шкіри), стимулюючи їх до активності, що сприяє ремоделюванню шкіри та омолодженню її зовнішнього вигляду.

Ремоделювання — це відновлення дермального матриксу шкіри, а саме кількості колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що містяться в ньому, до стану в якому дерма перебувала в молодшому віці

Ремодельована шкіра має більш високу пружність і щільність, а також її дермальний шар стає більш об'ємним, що призводить до розгладжування зморшок і підвищення тургору шкіри.

Властивості

Рецептура даного крему побудована на висновках кількох РКД, в яких було доведено ремоделюючий вплив нейтралізованої гліколевої кислоти в концентрації 20%. Звісно, ​​на відміну від пілінгів, у яких РН нижче 3, нейтралізована гліколева кислота діє м'якше. Її ефект проявляється не так швидко і має накопичувальний характер, зате і дія на шкіру м'якша і використовувати її набагато комфортніше. Проте ремоделюючий крем — це комплексний продукт і остаточний його ефект формують усі його активи в комплексі:

 • Гліколева кислота — сприяє зволоженню шкіри та викликає ущільнення епідермісу з одночасним потовщенням сосочкового шару дерми, збільшує хвилястість епідермальних гребенів та вміст у дермальному матриксі мукополісахаридів;
 • Комплекс поліпептидів — сприяє зміцненню епідермальної сполуки (базальної мембрани) та збільшують синтез гіалуронової кислоти та колагену фібробластами. Останні ефекти доповнюють та посилюють дію гліколевої кислоти;
 • Фізіологічні ліпіди — стерини, цераміди та незамінні жирні кислоти забезпечують шкіру необхідним «будівельним матеріалом» для відновлення своїх бар'єрних структур, зволожують та доповнюють шкірний бар'єр;
 • Комплекс рослинних екстрактів — захищають клітини шкіри від дії вільних радикалів та інгібують розвиток окисного стресу;
 • Гіалуронова кислота, пантенол і NMF — забезпечують інтенсивне та пролонговане зволоження, а також додають комфорту у відчуттях шкіри.

Використання нічного ремоделюючого крему створює оптимальні умови для роботи шкірних ферментів, що призводить до вирівнювання мікрорельєфу шкіри і зовні проявляється як сяйво обличчя. Також крем посилює гідратацію верхніх шарів шкіри, що підвищує її еластичність та уповільнює процеси хронологічного та фотостаріння обличчя.

Спосіб використання

 1. Після вечірнього очищення шкіри нанести ремодулюючий крем;
 2. Дати час на те, щоб він увібрався;
 3. Використовувати циклими по 21-28 днів, з наступною двотижневою перервою.

Купити ламелярний ремоделюючий антивіковий крем ви завжди можете у нашому інтернет-магазині від виробника з доставкою транспортною компанією в будь-яку точку України.

Нічний крем із гліколевою кислотою 20% — наша ремоделююча відповідь проти хроно- та фотостаріння шкіри — ТМ Cocos

 

 

Термін придатності 12 міс.
Вид упаковки Вакуумний диспенсер.
Об'єм 50 мл.
Вікова група Можна використовувати з 35+, якщо є фотостаріння.
°C зберігання +5 до +25 С. Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів.
рН 4,5 - 4,6.

 

 Вода очищена, гліколева кислота (20%), каприк каприлік тригліцериди, сквалан, гліцерин, натуральні легкі емоленти (алкіл карбонат, алкіл каприлат), гіалуронова кислота, трегалоза, пулулан, альгінат, L-серин, фітоцераміди, олія обліпихи, олія шипшини, NMF-натуральний зволожуючий фактор, янтарна кислота, Д пантенол, екстракт сої, фосфатидилхолін, комплекс натуральних поліпептидів, олія авокадо холодного віджиму, олія аргани органічна, олія полуниці, олія гранату, олія смородини, олія примули вечірньої, олія жожоба, олія каріте холодного віджиму, олія зародків пшениці, абіссінська олія, екстракт бамбука, екстракт готу коли, L-аргінін, Eumulgin@SG (натуральний емульгатор, сертифікований ECOCERT), Nipaguard SCE (натуральний косметичний консервант, сертифікований ECOCERT), вітамін Е, екстракт солодки, олія льону холодного віджиму, глюконо дельта лактон, віск рисових висівок, ксантан, ефірна олія вербени.

Ірина

17.03.2024

Якщо я роблю поверхневі пілінги кожного тижня, чи можна застосовувати цей крем кожного дня, окрім дня пілінга?
Відгук корисний?

Administrator

21.03.2024

Доброго дня, Ірина!
Після пілінгу через два-три дні, та припиняти за добу перед пілінгом.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Світлана

03.03.2024

Если использую предпиллинговый лосьйон. Нужно ли этот крем наносить
Відгук корисний?

Administrator

08.03.2024

Здравствуйте, Светлана!
Лучше использовать какой-то один продукт. Если два продукта, то не одновременно.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Татьяна

08.02.2024

А мне понравился крем, пахнет лимончиком, хорошо впитывается,впечатление небольшого стягивания кожи.Утром кожа как фарфоровая и очень гладкая.Рекомендую.г.Одесса.
Переваги: Хорошо питает и омолаживает кожу
Недоліки: Пока не увидела.
Відгук корисний?

Инна

02.02.2024

При нанесении на кожу крем белеет ( сухую , влажную без разницы),остается на коже липковатой кислотной пленкой. ИМЕЕТ КАКОЙ ТО ХИМИЧЕСКИЙ ЗАПАХ, который ощущается и от подушки (мужу не нравится ).Мне 47 лет, кожа комбинированная, кремом пользуюсь 2 мес. Наносила под глаза также ,жжения и раздражения нет. Видимого "ах" эффекта нет , но мелкие морщины вокруг глаз уменьшились, ни зуда , ни щелущения небыло. И кажется кожа стала более плотной , особенно на щеках. Пожалуста поработайте с запахом, наносить крем не приятно.
Переваги: ум. морщины вокруг глаз, стала более плотной кожа
Недоліки: неприятный химозный запах, и при нанесении крем белеет, но может быть так и задумывалось.
Відгук корисний?

Administrator

08.02.2024

Здравствуйте, Инна!
Крем очень плотный и имеет большую концентрацию гликолевой кислоты, поэтому то что наблюдается белая эмульсия - временно пока часть воды не испарится, а крем не впитается.
Рн крема 4,5, что означает отсутствие видимого интенсивного шелушения и жжения.
По запаху все субъективно, крем слишком специфичный, ароматизаторов мы не добавляем.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Екатерина

16.12.2023

Добрый день, подскажите, пожалуйста, можно ли этот крем наносить под глаза?
Відгук корисний?

Administrator

19.12.2023

Доброго дня, Екатерина!
Всю нашу продукцию можно наносить под глаза. Главное что бы не было индивидуальной аллергии на компоненты. А если крем сильно плотный для Вас, то у нас разработан отдельно крем под глаза.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Елена

13.12.2022

Добрый день, подскажите можно ли использовать этот крем после сыворотки с ретинолом?
Відгук корисний?

Елена

18.12.2022

Спасибо за содержательный ответ!

Administrator

16.12.2022

Здравствуйте, Елена!
Данный крем не пилинг, хотя и воздействует на фибробласты. Однако рН этого крема порядка 4, а рН ретиноловых продуктов колеблется от 5 до 6. Также Эти два продукта, хоть и с натяжкой, но можно сказать, что имеют похожее действие истончают роговой слой и усиливают пролиферацию кератиноцитов.
Поэтому мы, не рекомендуем, совместное использование гликолевого крема и ретиноловых продуктов.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Аня

06.12.2022

Подскажите, пожалуйста, будет ли этот крем эффективен при горизонтальных морщинках на лбу?
Відгук корисний?

Administrator

07.12.2022

Здравствуйте, Анна!
Крем укрепляет базальную мембрану и повышает тургор кожи. Также за счёт увеличения количества гиалуроновой кислоты в дерме происходит разглаживание мелких морщин.
Убрать морщины крему не под силу((, но сгладить их выраженность вполне реально, для чего и предназначен этот крем.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Ирэна

01.12.2022

Добрый день Администратор,подскажите для жирной проблемной кожи лица после 35 лет подходит данный крем.
Відгук корисний?

Administrator

02.12.2022

Здравствуйте, Ирэна!
Комедогенных компонентов в креме нет, но он разработан для возрастной кожи, которая обычно очень сухая. Так что для жирного типа может подойти, но все зависит от активности сальных желёз так как при большой активности, может быть дискомфорт.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки