Ламелярна емульсія Янтар & Сірка & Cаліцилова кислота 30 мл
Ламелярна емульсія Янтар & Сірка & Саліцилова кислота — призначення
Жирна шкіра дуже часто, якщо не завжди, є одночасно і сухою шкірою, що згодом робить її ще й реактивною. І коли на такій шкірі з’являються комедони та елементи акне, то не кожен традиційний засіб може підійти для їх усунення. Саме для таких випадків, а саме проблемна шкіра з акне на тлі підвищеної чутливості, і призначена ламелярна емульсія «Янтар & Сірка & Саліцилова кислота». Вона підходить для:
- Підліткової жирної та проблемної шкіри;
- Проблемної шкіри із підвищеною реактивністю;
- Шкіри з акне у запаленій формі.
Властивості
Ця емульсія дещо відрізняється від інших емульсій у частині вмісту сірки, її тут менше. Є й інші особливості, які додають особливих властивостей цьому продукту:
- Бурштинова кислота — має потужні протизапальні та заспокійливі властивості. Також є багато РКД, що підтверджують високу ефективність бурштинової кислоти у боротьбі з акне, особливо у запаленій формі. Вона доповнює дію саліцилової кислоти та має з останньою синергетичну дію;
- Саліцилова кислота — міститься в концентрації 2%, але в парі з янтарною кислотою має достатьо високі антисептичну, протизапальну та себорегулюючу дії;
- Бісаболол — блокуючи вивільнення цитокінів, забезпечує сильну, миттєву та виражену заспокійливу дії;
- Рослинний антиандрогенний комплекс — інгібує фермент 5-альфа-редуктазу, який перетворює чоловічий статевий гормон тестостерон на сильнодіючий андроген дигідротестостерон. Останній стимулює підвищену активність себоцитів і провокує виникнення комедонів та акне.
Спосіб використання
- Очистити шкіру за допомогою теплої води і, якщо це вечірнє очищення, за допомогою якогось засобу для вмивання;
- Нанести емульсію тонким шаром на ніч або точково на прищик;
- Емульсію можна наносити як під крем за типом шкіри, так і на нього.
Купити ламелярну емульсію для проблемної та запаленої шкіри ви завжди можете в нашому інтернет-магазині від виробника з доставкою транспортною компанією в будь-яку точку України.
Емульсія Янтар & Сірка & Саліцилова кислота — м’який засіб проти запалених елементів акне — ТМ Cocos
Термін придатності | 12 міс. |
Температура зберігання | Зберігайте в недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходитись далеко від опалювальних приладів. +5 - +25 ℃. |
Об'єм | 30 мл. |
Тип засобу | Ламелярна эмульсія. |
Упаковка засобу | Пет пляшечка з дозатором. |
Рік | 14+. |
рН | 4,2 - 4,3. |
Вода очищена, янтарна кислота, гліцерин, сірка, саліцилова кислота, цинк РСА (1%), олія смородини, олія примули вечірньої, цетилстеариновий спирт, олія кмину чорного, гіалуронова кислота, карбамід, пулулан, олія жожоба, олія кедрова, олія льону, фітоцераміди, фітостероли, екстракт пальми сабаль (1%), Eumulgin @ SG (натуральний емульгатор, сертифікований ECOCERT), Nipaguard SCE (натуральний косметичний консервант, сертифікований ECOCERT), екстракт білої верби, Д пантенол, бісаболол, екстракт сої, олія камелії, аргінін, алантоїн, ксантан.
Залиште свій відгук
Схожі товари
Ірина
19.07.2024
Administrator
24.07.2024
Якщо реакція шкіри на азелаїнову кислоту нормальна, то так можна.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Юлія
15.06.2023
Administrator
15.06.2023
Саме цю ємулсію Янтар & Сірка & Cаліцилова кислота, можете спробувати.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міша
07.06.2023
Administrator
08.06.2023
Дякуємо! Ми намагаємось робити якісну продукцію.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міща
07.06.2023
Але я не займаюсь кремоварінням, а також не користуюсь засобами приготованими в домашніх умовах. Переважно, у мене такі бренди у догляді: Allios of Skin, iS Clinical, Barbara Sturm, Reviderm, Rey, AnteAGE, Zein Obagi, Image Skincare, Dr. Brandt. А також, дві бюджетні українські марки, одна з яких - ваша. І, не зважаючи на колосальну різницю в ціні, багато продуктів я обираю саме ваших.
Administrator
07.06.2023
Вибачте, Міхаіл, можливо, ви не правильно зрозуміли нашу відповідь. Ми в жодному разі не хочемо вас образити і не применшуємо ваших знань. Ви запитали про структуру наших емульсій кремів, ми вам відповіли яка вона і від чого залежить. Також у нас на сайті є детальна інформація на цю тему(https://cocos.od.ua/lamellyarnyyi-krem-chto-eto--a9/).
Як аргумент нашої відповіді можемо додати, що серед домашніх кремоварів існує міф про те, що ламеллярна емульсія досяжна за певних умов і тільки. Насправді це не так.
Так обладнання та технологія важливі для якості продукту в цілому, але для формування структури ламеллярной важливий тільки емульгатор. Далі вже залежить від тонкості вашої емульсії та вашого емульгатора.
Так обладнання та технологія важливі для якості продукту в цілому, але для формування структури ламеллярной важливий тільки емульгатор. Далі вже залежить від тонкості вашої емульсії та вашого емульгатора.
Чим менше ви хочете отримати структуру тим складніше має бути у вас гомогенезатор і тим специфічнішим повинен бути емульгатор.
Ми робимо емульсію за структурою ідентичну нашому ліпідному бар'єру рогового шару епідермісу. Наше завдання створити продукт, який вбудовується в пошкоджені бісла нашої шкіри, і сприяє доставці в шкіру активних інгредієнтів та відновленню її захисних структур.
Вибачте, з повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міша
07.06.2023
Я споживач і маю право задавати питання дощо продукту, які мене цікавлять, без страху, що у відповідь отримаю хамство, у кінці повідомлення прикрите шаблонним «з повагою…»
Administrator
07.06.2023
Якщо Ви цікавитеся цією темою на форумах з домашньої косметики, де експертами виступають різні домогосподарки, то немає сенсу Вас у чимось переконувати.
Ви запитали, ми вам відповіли. Більше того, ламелярні емульсії виходять без дорогого обладнання, якщо не оцінювати самі живі організми, у всьому живому тільки за наявності фосфоліпідів і води.
Висвітлювати свої технологічні тонкощі ми також не вважаємо за необхідне, для цього є спеціальна література та відповідні курси з підготовки косметичних хіміків, ми ж виробники косметики, і даємо відповіді щодо застосування та особливостей наших продуктів.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міща
07.06.2023
Ні, я не про ліпосоми чи інші способи доставки активів, я саме про емульсію. Я давно цікавлюсь косметологією і декілька років - косметичною хімією і, наскільки мені відомо, то для приготування ламелярної емульсії потрібні не тільки ламелярні емульгатори, а й спеціальне дороговартісне обладнання, яке забезпечує відповідну швидкість перемішування емульсії в процесі приготування. Інакше це будуть звичайні пряма або зворотня емульсії, але з невеликою кількістю ламел, проте це не буде істинна ламелярна емульсія. Тому і питаю, яким чином у вас готується емульсія.
Проте, навіть наявність самого ламелярного емульгатора - це вже великий плюс для косметичного засобу! ????
Administrator
07.06.2023
Відсоток введення янтарної кислоти -5%, сірки -3%.
Наші емульсії ламелярні через свою структуру, тобто коли формуються бислои, а не міцели. Така структура залежить тільки від емульгатора, а то про що Ви питаєте має значення при формуванні ліпосом - вид упаковки активів у ламеллярну структуру з одинарною стінкою і, відповідно, з мінімальним розміром, що дозволяє легко проникати через бислои рогового шару (теж ламеллярна структура, в якій емульгатор фосфоліпід лецитин).
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Міша
07.06.2023
Підкажіть, будь ласка, який відсоток вводу бурштинової кислоти і сірки у даній сиворотці? І чи відповідає відсоток вводу усіх активів від цинку до екстракту пальми сабаль - 1%, як цього передбачають правила порядку написання активів по INCI?
Анна
10.01.2023
Administrator
10.01.2023
Лямелярні емульсії допомагають позбавитися різних висипань, більш детальніше є в описі до товару. наносити потрібно точково.
Що саме Вас цікавить?
З повагою ❤️ ТМ Cocos.
Олена
29.11.2022