Антивікова сироватка Екстракт кори Червоного дерева & Маноза, 30 мл

Артикул: 8127

Бренд: Cocos

Є в наявності

460.00

Вік і мітохондрії — «силові станції» клітин

Ліпофусцин (lipofuscinum; від грец. lipo жир і лат. fuscus темний) — це пігмент, що є продуктом перекисного окислення ліпідів, який відкладається в різних клітинах організму. Його ще називають пігмент старіння, оскільки поява його починається через вікову деградацію організму і темпи його накопичення з роками тільки збільшуються. Ліпофусцин, накопичуючись у клітинах, значно погіршує їх функціонування, що тільки прискорює старіння організму. На сьогоднішній день ліпофусцин розглядають як одну з ключових причин вікового згасання процесів самооновлення, що відбуваються в клітинах організму. Джерелом накопичення ліпофусцину є ушкоджені мітохондрії — енергетичних станцій кожної клітини живого організму. Цей пігмент старіння накопичується в різних клітинах організму головний мозок, різні тканини, органи і, звичайно, шкіра. Саме цим вікові пігментні плями часто відрізняються від тих, що викликані тільки УФ променями. Ліпофусцин — це одне з наймасштабніших і шкідливих для організму наслідків пошкодження мітохондрій, але не єдине. Коли вік і зовнішній стрес (надмірне УФ опромінення та ін.) ушкоджують мітохондрії клітин шкіри, особливо дермальних фібробластів, то це призводить до:

 • Виробництво активних форм кисню, що значно прискорює деградацію шкіри через пошкодження її клітин окислювальним стресом;
 • Недостатньому виробництву енергії головної рушійної сили біохімічних процесів усередині клітин;
 • Змінюється характер експресії генів дермальних фібробластів, що є причиною накопичення генетичних помилок і збоїв — це головна причина вікових новоутворень на шкірі;
 • Порушується вироблення фібробластами колагену і розвиваються різні запалення;
 • Порушується детоксикація в клітинах (протеосома) і окислюються пігменти шкіри, які ми бачимо у вигляді вікових плям і ін.Антивозрастная сыворотка против старения лица и шеи.

Зниження активності мітохондрій призводить до дезорганізації ретикулярної дерми, що призводить до видимої деградації шкіри, що проявляється в:

 • Дезорганізації позаклітинного матриксу (ЕСМ);
 • Передчасному старінні шкіри;
 • Появі вікових плям.

Вікове порушення орієнтації колагенових волокон у ретикулярній дермі (лінії Лангера)

Дезорганізація позаклітинного матриксу веде до появи як вікових, так і отриманих в результаті неправильних звичок, порушень тургору в деяких частинах шкіри обличчя.

у-зона.

Так Y-зона (обличчя і шия) з віком вимагає особливого догляду тому що:

 • Шкіра піддається прогресуючим структурно-функціональним змінам;
 • Товщина епідермісу зменшується більш ніж на 6% кожні десять років (особливо на нижній частині щік, шиї та верхній частині грудей);
 • Епідермальна швидкість мітозу знижується;
 • Вміст активних меланоцитів знижується від 8 до 20% кожні 10 років, що призводить до нерівного тону шкіри;
 • Втрата молекулярної цілісності ретикулярного шару дерми, що веде до ригідності, зниження розтяжності та еластичності.

Для позначення таких деструктивних змін навіть є спеціальні терміни:

 1. «Індича шия» — досить непривабливий термін для зморшкуватої, провислої шкіри на шиї — поширеним наслідком старіння. Вертикальні лінії виникають, коли м'язи шиї слабшають, а шкіра втрачає еластичність і здатність розтягуватися і залишатися щільною;«Индюшачья шея» формируется вертикальными морщинами.
 2. «В'яла шия» — пов'язана зі зменшенням кількості колагену. Вироблення колагену зменшується з віком, а також внаслідок впливу навколишнього середовища, наприклад ультрафіолетового випромінювання, забруднень і т. д. Горизонтальні зморшки зазвичай проявляються у вигляді сухої, в'ялої шкіри;Дряблая шея - результат уменьшения выработки коллагена.
 3. «Техношея» — дерматологи та інші фахівці з догляду за шкірою вважають, що постійне положення голови, нахиленої до екрану, може призвести до передчасного провисання шкіри та появу зморшок.

Смартфоны внесли такое понятие как "техношея" - ослабление и провисание кожи на шее из-за постоянного наклона головы вперед.

Сироватка для обличчя 3 в 1 — від пігментацій і не тільки

Щоб поповнети енергію клітин і зменшити накопичення ліпофусцину в шкірі обличчя, відновивши активність мітохондрій, ТМ Cocos випустила багатофункціональну сироватку на основі екстракту кори червоного дерева і маннози-6-фосфат. Манноза-6-фосфат є людським метаболітом, що бере участь у виробленні фруктози 6P, яка сама бере участь у гліколізі та мітохондріальній активності.

Регулярне використання сироватки спрямоване на зменшення проявів старіння обличчя та шиї за рахунок комплексного впливу на різні шари шкіри. Сироватка 3 до 1надає таку дію:

 1. Змінює програму мітохондріального енергетичного обміну в старих клітинах;
 2. Підвищує реструктуризацію шкірного матриксу;
 3. Зміцнює дермо-епідермальне з'єднання (ДЕЗ);
 4. Перетворює шкірну матрицю в таку, що властива більш молодшій шкірі;
 5. Значно зменшує видимі вікові пігментні плями;
 6. Помітно зменшує гусячі лапки, зморшки та носогубну складку;
 7. Зменшує зморшки на шиї, щоб змоделювати Y-зону обличчя;
 8. Помітно зменшує площу та об'єм пір, розширених через вік, всього за 2 місяці;
 9. Сприяє зміцненню дерми, що виражається в поліпшенні щільності і пружності шкіри. Поліпшення еластичності стає більш помітним вже через 2 місяці використання.

Сироватка 3 в 1 — призначення

Антивікова сироватка 3 в 1 — це комплексне вирішення багатьох вікових проблем шкіри. Проте з огляду на сучасну тенденцію до постійного «зависання» в смартфонах, «техношия» — це проблема сучасних жінок уже з 30-ти років. Тому цю сироватку можна рекомендувати і для молодих жінок, які мають порушення в У-зоні.

Основні показання до використання сироватки такі:

 • Вікові плями;
 • «Гусині лапки»
 • Глибока носогубна складка;
 • Провисання та поява зморшок на шию, в тому числі і «техно» зморшки.

Ефекти від застосування сироватки накопичувальні і стають помітними вже на 28-й день. Однак значні зміни досягаються через 56 днів безперервного використання. Основні ефекти від застосування такі:

 1. Зменшується видимість зморшок;
 2. Організовується колаген в дермі, що позначається позитивно на щільності шкіри;
 3. Підтягується шкіра та зростає її еластичність;
 4. Усуваються вікові плями;
 5. Зменшуються та навіть зникають «техно» зморшки на шиї;
 6. Коригується V-подібна форма обличчя;
 7. Поліпшується Y-зона;
 8. Зменшується розмір і форма вікових розширених пір.

Антивікова сироватка 3 в 1 — спосіб використання

Даний продукт простий у користуванні, а наявність гелю дозволяє зробити економним витрату і рівномірно розподілити сироватку по шкірі. Схема використання приблизно така:

 1. Очистити обличчя;
 2. Витерти шкіру насухо;
 3. Нанести сироватку;
 4. Зверху «закрити» вашим денним, або нічним кремом;
 5. Використовувати двічі на день.

Купити сироватку 3 в 1 можна в нашому інтернет-магазині від виробника, з безкоштовною доставкою по України при сумі купівлі понад 600 грн.

Лінії та зморшки, обвисла шкіра та розширені пори, новоутворення на обличчі та вікові плями — це 3 найголовніші ознаки старіння шкіри. Шия — зона № 2, що видає вік жінки. Обличчя, звичайно ж — зона № 1. Сироватка від Cocos 3 в 1 — це інноваційний продукт проти головних зовнішніх ознак, на шкірі обличчя та шиї жінки, що видають її вік — ТМ Cocos

 

 

 

Термін придатності  12 міс.
Вид упаковки Вакуумний диспенсер.
Об'єм 30 мл.
°C зберігання +5 до +25 С. Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів.
Вік. група Від 30 +.
Тип засобу Гелева сироватка.
рН  5,3 - 5,4.

 

 Вода очищена, манноза, гліцерин, екстракт кори червоного дерева, нікотинамід (2%), лактобіонова кислота, янтарна кислота, аргінін, гіалуронова кислота, фенетиловий спирт, левулінова кислота, ксантан.

Татьяна

18.12.2023

Изумительный магазин . Очень внимательный и милый менеджер. Сама сыворотка очень оригинальная.На утро после нанесения кожа очень эластичная и напитанная.эффект мне понравился,пользуюсь всего один день, а уже есть результат.Рекомендую.Большое спасибо.г.Одесса.
Відгук корисний?

Ірина

16.11.2023

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чим її краще закривати? Дуже липка на шкірі після нанесення, крема лягають нерівномірно і погано всмоктуються.Пробувала наносити крем через деякий час, хвилин через 20-30, ненабагато краще. Крема ваші, для жирної шкіри та під очі від мішків.
Відгук корисний?

Ірина

20.11.2023

Дякую за відповідь. Спробувала наносити після вмивання відразу на шкіру, без тоніка, так краще.

Administrator

20.11.2023

Доброго дня, Ірина!
Всі гелеві сироватки «закриваються» або кремом або олією, крем кращий. Спробуйте наносити сироватки трохи менше і треба крем наносити через пару хвилин. Можна промокнути серветкою.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Карина

13.10.2023

Добрый день,кожа комби с чёрными точками и широкими порами, веснушки. Скажите пожалуйста эту сыворотку можно закрывать сывороткой с вит.С?
Відгук корисний?

Administrator

13.10.2023

Здравствуйте, Карина!
Да можно, они будут дополнять друг друга. Однако надо учитывать, что в сыворотке витамин с и малый процент липидов и на щеках, может ощущаться их недостаток. В этом случае, мы рекомендуем, на эти участки наносить еще крем.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Людмила

28.09.2023

Доброго дня,а чи можна цю сиворотку закривати сивороткою з вітаміном С вранці? Дякую
Відгук корисний?

Administrator

28.09.2023

Доброго дня, Людмила!
Так можна, головний актив цієї сироватки не залежить від кислотності і «працює» у широкому діапазоні рН.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Катерина

15.08.2023

Доброго дня. Порадьте будь ласка антивікову сиворотку яку можна наносити під очі, яку можна використовувати під час грудного годування?
Відгук корисний?

Administrator

17.08.2023

Доброго дня, Катерина!
Для цих цілей підійде крем від зморшок під очима, так і сироватка з манозою, яку в обов'язковому порядку треба «закривати» будь-яким вашим кремом.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Олена

10.07.2023

Добрий день. Чи можна використовувати даний продукт самостійно, не закриваючи кремом? І чи можна наносити на зону навколо очей?
Відгук корисний?

Administrator

11.07.2023

Доброго дня, Олена!
Ні. Всі гелеві сироватки ми рекомендуємо закривати зверху кремом, щоб домогтися кращого ефекту від сироватки.
Сіворотку можна наносити на зону навколо очей.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Тетяна

08.04.2023

Добрий день! Яким кремом краще "закривати" цю сивороьку? Чи підійдуть для цього креми з гіалуроновою кислотою чи з пептидами?
Відгук корисний?

Administrator

12.04.2023

Доброго дня, Тетяна!
Підійде будь-який крем для «закриття» сироватки, з пептидами чудовий варіант!
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Юлия

24.01.2022

Очень приятный запах и текстура. Мне 29 лет, есть маленькие пигментные пятна, последствие фотостарения, немного плывёт контур нижний трети лица. Пятна немного светлеют,и контур лица улучшился. Но я много чего делаю, не понятно от чего точно. У меня вопрос возможно Мне стоит купить другой продукт для борьбы с пигментными пятнами (фотостарение). ?
Відгук корисний?

Administrator

25.01.2022

Здравствуйте, Юлия!
Благодарим Вас за вопрос.
Если Вы уверены, что проблема фотостарение (что очень похоже учитывая ваш возраст), то у нас есть несколько продуктов для решения этой проблемы:
1. Сыворотка с витамином С 15% (осветляющий эффект очень легкий).
2. Сыворотка с альфа-липоевой кислотой 5% ( осветляет не очень заметно, но нивелирует гликацию и убирает только появившиеся морщинки из-за солнца).
3. Осветляющий ночной крем (эффект осветления достаточно заметный уже через 2-е недели использования, но для более значительных результатов нужно хотябы 21-50 дней).
4. Сыворотка с никотинамид 5% (блокирует перенос перенос меланина из меланоцитов в кератиноциты, плюс много других плюсов в том числе и увлажнение кожи и сужение пор).
Здоровья Вам и красоты!
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Елена

25.12.2021

Сыворотка прозрачная, без запаха. У меня кожа комби-жирная. Для меня эта сыворотка оказалась достаточно липкая, долго впитывалась. Осенью вернулась к ней, и начала мешать ее с сухим маслом с альфа-липоевой кислотой. Впитывается и нет липкости. Лицо выглядит лучше намного (кожа плотнее, поры скрыты), но у меня целый комплекс и практически все от Cocos.
Відгук корисний?

Eва

23.11.2021

Доброго вечора! Завжди купляла дуже дорогі крема за кордоном і в аптеці..вирішила попробувати цю косметику....ось і знайшла найкраще....лице без зморщок і носогубних складок....Супер! Дякую вам за дійсно високу якість!Результат здивував!
Відгук корисний?

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки

Схожі товари