Натуральна сироватка Альфа - Липоєва кислота 5% 30 мл

Артикул: 8170

Бренд: Cocos

Є в наявності

500.00

Альфа-ліпоєва кислота для обличчя — властивості

Альфа-ліпоєва кислота — це одна з тих сполук, без яких неможливе життя на Землі всіх еукаріотів (рослини, або тварини що складається з клітин і мають ядра). Всі еукаріоти синтезують альфа-ліпоєву кислоту, оскільки вона є універсальним коферментом і необхідна для нормального функціонування ферментів (ензимів) зайнятих у п'яти основних життєво важливих ферментативних процесах в організмі. Але як з'ясувалося з віком синтез альфа-ліпоєвої кислоти організмом людини значно знижується. Також на зменшення її синтезу впливають хронічні хвороби, особливо вікові.

Альфа-ліпоєва кислота — це потужний антиоксидант, який здатний боротися зі вільними радикалами в будь-якій частині клітини, і навіть в міжклітинному просторі.

Це зумовлено фізичними властивостями альфа-ліпоєвої (тіоктової) кислоти — вона одночасно як жиророзчинна, так і може розчинятися у водному середовищі. Ось основні властивості та ефекти альфа-ліпоєвої кислоти в людському організмі, які спостерігаються як при топічному її застосуванні, так і від прийому всередину. Ітак вона:

 1. Є єдиною речовиною, з доведеною ефективністю в боротьбі з глікацією, так називають склеювання волокон колагену і еластину з цукром, через що пружність і еластичність шкіри погіршується;
 2. Відновлює «відпрацьовані» вітаміни С і Е, що значно підвищує їх ефективність;
 3. Активно впливає на метаболізм клітини. Тобто безпосередньо впливає на здатність клітини поглинати поживні речовини і видаляти відходи. Якщо метаболізм клітини низький, що відбувається з віком, то їй не вистачає енергії для виконання життєво важливих функцій, а також знижується здатність клітини відновлювати пошкоджені ділянки. Це веде до накопичення мутацій та патологій у шкірі;
 4. Є необхідним елементом тієї частини клітини, що відповідає за вироблення енергії. Тобто недолік тіоктової кислоти в клітині призводить до дефіциту енергії в ній, з усіма наслідками;
 5. Перешкоджає активації NFk-B (нуклеарний фактор каппа Б) і тим самим не дає клітині виробляти викликають запалення речовини - цитокіни, що пошкоджують клітину і прискорюють старіння;
 6. Активує фактор копіювання АР-1. Якщо цей фактор активований сонячним світлом, то АР-1 викликає зростання вільних радикалів і виробництво ензиму, що руйнує колаген (металопротеїназу). Він нападає на здоровий колаген і викликає мікрорубцювання, що поступово переходить у зморшку — так проявляється фотостаріння. Якщо АР-1 активується альфа-ліпоєвою кислотою, то він викликає виробництво інших руйнівних колаген ензимів. Але фокус у тому, що ці ензими руйнують тільки пошкоджений колаген, що призводить до згладжування зморшок і рубців на обличчі. Як результат при використанні високих доз альфа-ліпоєвої кислоти, з часом спостерігається поліпшення лінії обличчя і зникають шрами!

Крем-сироватка з альфа-ліпоєвою кислотою — призначення

Сироватка з альфа-ліпоєвою кислотою 5% має емульсійну основу ламеллярного типу. І цьому є пояснення:

 1. Ламелярна емульсія — ідеальний засіб доставки, який фізіологічно вбудовується в біпласти рогового шару, не руйнуючи їх;
 2. Використання емульсії дає можливість досягти високої концентрації альфа-ліпоєвої кислоти в сироватці без органічних розчинників, які сушать шкіру і іноді викликають її подразнення;
 3. Лише в емульсії тіоктова кислота розкривається повністю — вона частково розчинена в оліях, частково в стіролах та в воді і частково оточена ламеллярними структурами, які називають ліпосоми. Таким чином її біодоступність для шкіри, при використанні емульсійної форми носію, маскимальна!

Тіоктова кислота 5% для обличчя у вигляді емульсії — це унікальний косметичний продукт, який призначений для:

 • Боротьби з ознаками фотостаріння;
 • Розгладжування дрібних та середніх вікових зморшок;
 • Усунення шкідливої ​​дії процесу глікації — зшивання колагенових і еластинових волокон з цукром, що призводить до втрати пружності і провисання шкіри;
 • Шкіри з почервонінням від рожевих вугрів при розацеа;
 • Згладжування рубців від наслідків акне;
 • Уповільнення процесу вікового в'янення шкіри;
 • Звуження розширених пір.

Сироватка з альфа-ліпоєвоюкислотою 5% — спосіб використання

Як показали численні дослідження, серед яких і знамениті роботи доктора Ніколаса Перрикона, альфа-ліпоєва кислота діє на шкіру напрочуд дуже благотворно:

 1. Вже за два тижні спостерігалися поліпшення шкіри з розацеа;
 2. Через два місяці відбувалося зменшення зморшок в області очей і мішків під очима;
 3. Через три місяці чітко відзначалася зменшена глибина рубців та шрамів.

При використанні сироватки з альфа-ліпоєвою кислотою 5%, іноді може спостерігатися, у деяких осіб, легке почервоніння та поколювання. Але вже через пару хвилин все проходить, і шкіра не відчуває дискомфорт.

Для найкращого ефекту слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Наносити сироватку тільки на очищене обличчя;
 2. Кращого ефекту дає дворазове застосування сироватки — вранці і ввечері;
 3. Якщо комфортно, то зверху можна сироватку «закрити» нічним, або денним кремом;
 4. Спільне використання одночасно сироватки з альфа-ліпоєвою кислотою і сироватки з вітаміном С дає більш потужні ефекти з омолодження вікової шкіри. Такий варіант добре підходить для нічного застосування.

Купити сироватку-крем з альфа-ліпоєвою кислотою 5% для обличчя завжди можна в нашому інтернет-магазині від виробника. Наші менеджери не тільки приймуть замовлення, але й дадуть кваліфіковану консультацію з косметичного застосування продуктів ТМ Cocos.

Альфа-ліпоєва кислота — для обличчя це воістину магічна чарівна паличка, яка здатна зменшити прояв рубців, шрамів та зморшок — ТМ Cocos

 

 

Термін придатності  12 міс.
Вид упаковки Вакуумний диспенсер.
Об'єм 30 мл.
°C зберігання +5 до +25 С. Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів.
Вік. група Від 30 +.
Тип засобу Кремова текстура.
рН  4,4 - 4,6.

 

Вода очищена, альфа-ліпоєва кислота 5%, каприлік/каприк тригліцериди, сквалан, коко каприлат (легкий натуральний емолент), цетеариловий спирт, гліцерин (рослинний), фосфатиділхолін, натуральний зволожуючий фактор, органічна олія аргани, коензим Q10, вітамін Е, Eumulgin @ SG (натуральний емульгатор, сертифікований ECOCERT), Nipaguard SCE (натуральний косметичний консервант, сертифікований ECOCERT), виноградна олія, олія пшеничних зародків, олія вишні, Д пантенол, гіалуронова кислота, пулуллан, карбамід, Аргінін, екстракт солодки, ферулова кислота, алантоїн, ксантан, ефірна олія вербени.

Яна

17.04.2024

Добрий день, можна використовувати дану сироватку після кислотної сироватки? Дякую.
Відгук корисний?

Administrator

23.04.2024

Доброго дня, Яна!
Так можна, якщо Вам буде зручно. Ця сироватка також має кислий рН.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Ксения

27.08.2023

Мне 41, сухая кожа. На лето прекрасно увлажняет под санскрин (не знаю как будет зимой). Придает коже ухоженный вид.
Відгук корисний?

Tetiana

18.07.2023

Підскажіть, будь ласка, як краще зберігати цю сироватку? І чи потрібно наносити на лише на суху шкіру обличчя як з віт. С? Дякую)
Відгук корисний?

Administrator

21.07.2023

Доброго дня, Tetiana!
Ця сироватка може зберігатися за температури +25, уникати потрапляння прямих сонячних променів.
Наносити натуральну сироватку Альфа-Липоєва кислота 5% можна на чисту шкіру як вологу, так і суху.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Tetiana

18.07.2023

*при якій температурі можна транспортувати і зберігати? Хочу замовити і взяти із собою в тривалу поїздку

Ганна

28.06.2023

Дає ефект м'якої, сяючої шкіри.
Відгук корисний?

Карина

24.05.2023

Скажите пожалуйста можно ли этой сывороткой пользоваться вместо крема утром? И можно ли сверху на неё наносить сыворотку с вит.С?
Відгук корисний?

Administrator

24.05.2023

Здравствуйте, Карина!
Да. Для лучшего эффекта сыворотку можно наносить и утром и вечером. Закрывать ли ее кремом это как Вам комфортно. Сверху сыворотки с Альфа - Липоевой кислота 5% можно наносить сыворотку с Витамином С.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Елена

20.05.2023

Добрый день. Можно ли этой сывороткой пользоваться летом? Не приводит ли она к повышенной пигментации во время пребывания на солнце?
Відгук корисний?

Administrator

23.05.2023

Здравствуйте, Елена!
Благодарим за вопрос. Да можно пользоваться. Альфа-липоевая кислота является очень сильным антиоксидантом и не увеличивает фоточувствительность кожи.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Ирина

28.04.2023

Тиоктовая кислота разлагается при действии света .Как вы решаете этот вопрос?
Відгук корисний?

Administrator

02.05.2023

Здравствуйте, Ирина!
Тиоктовая кислота частично разлагается при действии температуры выше 40 гр. Для того чтобы защитить тиоктовую кислоту от термического разрушения, она вносится в продукт при температуре ниже 40 гр.
Также, наша продукция упакована в вакуумные диспенсеры, которые защищают готовый продукт от воздействия кислорода и света.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Ольга

28.03.2023

Відбілить плями після прищів ?
Відгук корисний?

Administrator

05.04.2023

Доброго дня, Ольга!
У цієї сироватки не дуже виражений ефект відбілювання. Краще рекомендуємо відбілюючу маску або відбілюючий крем.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Наталі

25.01.2023

Новеньку баночку отримали декілька днів тому. При нанесенні відчуваються якісь дрібні крупинки, наче кристаліки, хоча їх наче не видно в самій сироватці при видавлюванні. Не дуже приємно наносити, наче скраб дрібний, хочакристаліки потім і зникають. Раніше такого не помічали. Щось в формулі нове? Щось не розчинилось у складі? Як тепер користуватися?
Відгук корисний?

Administrator

27.01.2023

Доброго дня, Наталі!
Вибачте за незручності, але таких жалоб раніше не поступало. ми з вами зв'яжемося найближчим часом.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Максим

04.01.2023

Підкажіть, сироватка містить 5% чистої тіоктової кислоти, чи містить у своєму складі якийсь відсоток 5% розчину тіоктової кислоти?
Який у сироватки колір? Чи має вона запах?
Склад що вказан на сайті, це склад по inci?
Відгук корисний?

Administrator

10.01.2023

Вітаємо, Максим!
Сироватка має 5% від ваги альфа-ліпоєвої (тіоктової) кислоти. Колір сироватки світло-жовтий. Запах пробивається специфічний, але ледь помітний на тлі ефірної олії вербени.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки

Схожі товари