Натуральна сироватка Альфа - Липоєва кислота 5% 30 мл

Артикул: 8170

Бренд: Cocos

Є в наявності

350.00

Альфа-ліпоєва кислота для обличчя — властивості

Альфа-ліпоєва кислота — це одна з тих сполук, без яких неможливе життя на Землі всіх еукаріотів (рослини, або тварини що складається з клітин і мають ядра). Всі еукаріоти синтезують альфа-ліпоєву кислоту, оскільки вона є універсальним коферментом і необхідна для нормального функціонування ферментів (ензимів) зайнятих у п'яти основних життєво важливих ферментативних процесах в організмі. Але як з'ясувалося з віком синтез альфа-ліпоєвої кислоти організмом людини значно знижується. Також на зменшення її синтезу впливають хронічні хвороби, особливо вікові.

Альфа-ліпоєва кислота — це потужний антиоксидант, який здатний боротися зі вільними радикалами в будь-якій частині клітини, і навіть в міжклітинному просторі.

Це зумовлено фізичними властивостями альфа-ліпоєвої (тіоктової) кислоти — вона одночасно як жиророзчинна, так і може розчинятися у водному середовищі. Ось основні властивості та ефекти альфа-ліпоєвої кислоти в людському організмі, які спостерігаються як при топічному її застосуванні, так і від прийому всередину. Ітак вона:

 1. Є єдиною речовиною, з доведеною ефективністю в боротьбі з глікацією, так називають склеювання волокон колагену і еластину з цукром, через що пружність і еластичність шкіри погіршується;
 2. Відновлює «відпрацьовані» вітаміни С і Е, що значно підвищує їх ефективність;
 3. Активно впливає на метаболізм клітини. Тобто безпосередньо впливає на здатність клітини поглинати поживні речовини і видаляти відходи. Якщо метаболізм клітини низький, що відбувається з віком, то їй не вистачає енергії для виконання життєво важливих функцій, а також знижується здатність клітини відновлювати пошкоджені ділянки. Це веде до накопичення мутацій та патологій у шкірі;
 4. Є необхідним елементом тієї частини клітини, що відповідає за вироблення енергії. Тобто недолік тіоктової кислоти в клітині призводить до дефіциту енергії в ній, з усіма наслідками;
 5. Перешкоджає активації NFk-B (нуклеарний фактор каппа Б) і тим самим не дає клітині виробляти викликають запалення речовини - цитокіни, що пошкоджують клітину і прискорюють старіння;
 6. Активує фактор копіювання АР-1. Якщо цей фактор активований сонячним світлом, то АР-1 викликає зростання вільних радикалів і виробництво ензиму, що руйнує колаген (металопротеїназу). Він нападає на здоровий колаген і викликає мікрорубцювання, що поступово переходить у зморшку — так проявляється фотостаріння. Якщо АР-1 активується альфа-ліпоєвою кислотою, то він викликає виробництво інших руйнівних колаген ензимів. Але фокус у тому, що ці ензими руйнують тільки пошкоджений колаген, що призводить до згладжування зморшок і рубців на обличчі. Як результат при використанні високих доз альфа-ліпоєвої кислоти, з часом спостерігається поліпшення лінії обличчя і зникають шрами!

Крем-сироватка з альфа-ліпоєвою кислотою — призначення

Сироватка з альфа-ліпоєвою кислотою 5% має емульсійну основу ламеллярного типу. І цьому є пояснення:

 1. Ламелярна емульсія — ідеальний засіб доставки, який фізіологічно вбудовується в біпласти рогового шару, не руйнуючи їх;
 2. Використання емульсії дає можливість досягти високої концентрації альфа-ліпоєвої кислоти в сироватці без органічних розчинників, які сушать шкіру і іноді викликають її подразнення;
 3. Лише в емульсії тіоктова кислота розкривається повністю — вона частково розчинена в оліях, частково в стіролах та в воді і частково оточена ламеллярними структурами, які називають ліпосоми. Таким чином її біодоступність для шкіри, при використанні емульсійної форми носію, маскимальна!

Тіоктова кислота 5% для обличчя у вигляді емульсії — це унікальний косметичний продукт, який призначений для:

 • Боротьби з ознаками фотостаріння;
 • Розгладжування дрібних та середніх вікових зморшок;
 • Усунення шкідливої ​​дії процесу глікації — зшивання колагенових і еластинових волокон з цукром, що призводить до втрати пружності і провисання шкіри;
 • Шкіри з почервонінням від рожевих вугрів при розацеа;
 • Згладжування рубців від наслідків акне;
 • Уповільнення процесу вікового в'янення шкіри;
 • Звуження розширених пір.

Сироватка з альфа-ліпоєвоюкислотою 5% — спосіб використання

Як показали численні дослідження, серед яких і знамениті роботи доктора Ніколаса Перрикона, альфа-ліпоєва кислота діє на шкіру напрочуд дуже благотворно:

 1. Вже за два тижні спостерігалися поліпшення шкіри з розацеа;
 2. Через два місяці відбувалося зменшення зморшок в області очей і мішків під очима;
 3. Через три місяці чітко відзначалася зменшена глибина рубців та шрамів.

При використанні сироватки з альфа-ліпоєвою кислотою 5%, іноді може спостерігатися, у деяких осіб, легке почервоніння та поколювання. Але вже через пару хвилин все проходить, і шкіра не відчуває дискомфорт.

Для найкращого ефекту слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Наносити сироватку тільки на очищене обличчя;
 2. Кращого ефекту дає дворазове застосування сироватки — вранці і ввечері;
 3. Якщо комфортно, то зверху можна сироватку «закрити» нічним, або денним кремом;
 4. Спільне використання одночасно сироватки з альфа-ліпоєвою кислотою і сироватки з вітаміном С дає більш потужні ефекти з омолодження вікової шкіри. Такий варіант добре підходить для нічного застосування.

Купити сироватку-крем з альфа-ліпоєвою кислотою 5% для обличчя завжди можна в нашому інтернет-магазині від виробника. Наші менеджери не тільки приймуть замовлення, але й дадуть кваліфіковану консультацію з косметичного застосування продуктів ТМ Cocos.

Альфа-ліпоєва кислота — для обличчя це воістину магічна чарівна паличка, яка здатна зменшити прояв рубців, шрамів та зморшок — ТМ Cocos

 

 

Термін придатності  12 міс.
Вид упаковки Вакуумний диспенсер.
Об'єм 30 мл.
°C зберігання +5 до +25 С. Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів.
Вік. група Від 30 +.
Тип засобу Кремова текстура.
рН  4,4 - 4,6.

 

Вода очищена, альфа-ліпоєва кислота 5%, каприлік/каприк тригліцериди, сквалан, коко каприлат (легкий натуральний емолент), цетеариловий спирт, гліцерин (рослинний), фосфатиділхолін, натуральний зволожуючий фактор, органічна олія аргани, коензим Q10, вітамін Е, Eumulgin @ SG (натуральний емульгатор, сертифікований ECOCERT), Nipaguard SCE (натуральний косметичний консервант, сертифікований ECOCERT), виноградна олія, олія пшеничних зародків, олія вишні, Д пантенол, гіалуронова кислота, пулуллан, карбамід, Аргінін, екстракт солодки, ферулова кислота, алантоїн, ксантан, ефірна олія вербени.

Наталі

25.01.2023

Новеньку баночку отримали декілька днів тому. При нанесенні відчуваються якісь дрібні крупинки, наче кристаліки, хоча їх наче не видно в самій сироватці при видавлюванні. Не дуже приємно наносити, наче скраб дрібний, хочакристаліки потім і зникають. Раніше такого не помічали. Щось в формулі нове? Щось не розчинилось у складі? Як тепер користуватися?
Відгук корисний?

Administrator

27.01.2023

Доброго дня, Наталі!
Вибачте за незручності, але таких жалоб раніше не поступало. ми з вами зв'яжемося найближчим часом.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Максим

04.01.2023

Підкажіть, сироватка містить 5% чистої тіоктової кислоти, чи містить у своєму складі якийсь відсоток 5% розчину тіоктової кислоти?
Який у сироватки колір? Чи має вона запах?
Склад що вказан на сайті, це склад по inci?
Відгук корисний?

Administrator

10.01.2023

Вітаємо, Максим!
Сироватка має 5% від ваги альфа-ліпоєвої (тіоктової) кислоти. Колір сироватки світло-жовтий. Запах пробивається специфічний, але ледь помітний на тлі ефірної олії вербени.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Юлія

31.10.2022

Для шкіри, схильної до забиття пор підійде?
У складі комедогенне масло зародків пшениці.
Відгук корисний?

Administrator

31.10.2022

Доброго дня, Юлія!
Ми не знаємо звідки у вас інформація про камедогенність олії пшеничних зародків, але якщо ви розумієтеся, то ось вам приблизний склад цієї олії:
- Лінолевої кислоти – 58%;
- Альфа-лінолевий - 7%;
- Олеїновій – 23%;
- Пальмітінової – 14%.
Комедогенним є лише олеїнова кислота.
Також самої олії зародків пшениці у сироватці 1%. Рішення приймайте самі, можливо у вас непереносимість цієї олії, і вам тоді будь-який відсоток буде контрпродуктивним.
Здоров'я Вам та краси!
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Юлія

13.10.2022

Вітаю.
Чи можна цю сироватку поєднувати із кислотним тоніком (саліциловий) або після маски з кислотами.
Дякую за відповідь.
Відгук корисний?

Administrator

13.10.2022

Доброго дня, Юлія!
Так, комбінація цих продуктів можлива. Тут головне два моменти:
1. Щоб шкіра добре переносила Альфа - Липоєву кислоту;
2. Щоб було Вам комфортно.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Карина

15.04.2022

Здравствуйте, скажите пожалуйста, почему эту сыворотку лучше не использовать после пилига с АХА кислотами?
Відгук корисний?

Administrator

15.04.2022

Здравствуйте Карина! Спасибо за вопрос! Эту сыворотку можно использовать после пилингов, но только после первичного восстановления кожи. Сразу после пилинга использование кислых продуктов не будет способствовать успокоению кожи и уменьшению эритемы (РН сыворотки 4,4 а альфа-липоевая кислота и без того вызывает по началу легкую эритему ). С Ув. ТМ Cocos.

Анна

09.03.2022

Здравствуйте! Можно ли использовать эту сыворотку и сыворотку с 15% вит. С после энзимного пилинга, а также с янтарной водой? И если наносить сначала сыворотку с витамином С, то сколько нужно подождать, чтобы впиталось перед нанесением альфа-липолиевой сыворотки? Благодарю)
Відгук корисний?

Administrator

10.03.2022

Здравствуйте, Анна!
После энзимного пилинга можно использовать обе сыворотки, очередность может быть любой как комфортнее Вашей коже. Паузу делать такую чтоб первая сыворотка немного впиталась и чуть потеряла влагу, иначе следующую сыворотку тяжелее равномерно будет распределить.
После пилинга с аха кислотами эту сыворотку лучше не использовать, некоторое время.
Можно протирать лицо янтарной водой.
Всех благ!
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Марина

12.01.2022

как производится этот продукт из альфа липоевой - если эта кислота хранится только в темноте и при нанесении на поверхности сразу теряет свои свойства - она результативна только внутривенно https://cocos.od.ua/offer/naturalnaya-syvorotka-alfa-lipoevoya-kislota-5-30-ml-o1476/?fbclid=IwAR1shRkNDv5x0PC7PKDQBRAPRytDqDUt9gM0Dn7lHYA1plz0ICrrraW2pCk#tab=2
Відгук корисний?

Administrator

12.01.2022

Наносить как обычно крем...Для лучшего эффекта рекомендуем наносить утром и вечером.
Флакон с сывороткой беречь от прямых солнечных лучей.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Марина

12.01.2022

в смысле беречь от лучей - её в темноте - на ночь наносить?

Administrator

12.01.2022

Здравствуйте, Марина!
Как мы изготавливаем сыворотку это - наша коммерческая тайна. Альфа липоевая кислота портиться при очень высоких температурах.
В спиртовом растворе может храниться долго, в сыворотке есть спирт.
И мы рекомендуем, любую косметику, беречь от прямых солнечных лучей.
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Алена

24.09.2021

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста какую лучше сыворотку с витамином С лучше взять 5% или 15% для лучшего эффекта этой сыворотки
Відгук корисний?

Administrator

28.09.2021

Здравствуйте, Алена!
Благодарим Вас за вопросы.
Сыворотку с альфа липоевой кислотой можно использовать каждый день, можно дважды (Утром и вечером). Ориентир комфорт при использовании.
Витамин С любой подойдёт. Чем выше процент, тем больше эффективность. Максимальная абсорбция витамина с при 20%, но при этом высокий раздражающий эффект, поэтому мы остановились на 15% как на оптимальном соотношении эффект и переносимости.
Здоровья Вам и красоты.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Алена

25.09.2021

И ещё подскажите пожалуйста, эту сыворотку можно использовать каждый день на постоянной основе или лучше использовать курсом и давать коже отдых?

яна

02.09.2021

Здравствуйте, прочитала, что лучше использовать вместе с витамином С. В какой последовательности наносить?
Відгук корисний?

Administrator

03.09.2021

Здравствуйте, Яна!
По большому счету обе сыворотки эмульсионные, поэтому можно просто попробовать как комфортнее.
Однако если учесть, что альфа-липоевая кислота растворима как в воде так и в липидах, а витамин только в воде, то эффективнее будет (теоретически) нанесение сначала витамина С а затем альфа липоевой сыворотки.
Всех благ!
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Vitalina

20.08.2021

Скажите, пожалуйста, можно ли наносить сыворотку в области верхних и нижних век?
Заранее благодарна за ответ!
Відгук корисний?

Administrator

20.08.2021

Здравствуйте, Vitalina!
Сыворотку можно наносить в области глаз, если нет индивидуальной непереносимости.
С уважением ❤ ТМ Cocos.

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки

Схожі товари