Гліцин + Ацетилцистеїн + Глутамінова кислота 850 мг 110 капсул

Артикул: 8485

Бренд: Cocos

Є в наявності

450.00

Комплекс N-ацетил-L-цистеїн + L-гліцин — призначення

Глютатіон — це трипептид, одержуваний в організмі з цистеїну, гліцину та глютамінової кислоти. Глютатіон — найкращий засіб для уповільнення старіння та боротьби з раком. Але не можна говорити про нього окремо від ацетилцистеїну.

Глутатіон та N-ацетилцистеїн — це майстри серед антиоксидантів!

Ацетилцистеїн — одна з форм амінокислоти цистеїну, яка найкраще сприяє підвищенню рівня глутатіону в організмі, чого не можна досягти прийомом самого глютатіону оскільки він розкладається в кишечнику, не встигнувши всмоктатися в кров. Однак із віком кількість глутатіону в організмі зменшується. У зв’язку з цим тим кому більше 40 років повинні приймати добавки, що містять ацетилцистеїн, гліцин і глютамінову кислоту. Ця харчова добавка містить усі три амінокислоти, необхідні для синтезу глютатіону в організмі. Вона призначена для перорального прийому як тим, хто переступив сорокарічний рубіж, так і тим, хто схильний до підвищеної дії різних ушкоджуючих клітини організму факторів — куріння, алкоголь, атмосферні забруднення в мегаполісах та ін.

Глютатіон в організмі — властивості

Глютатіон — це білок, що утворюється в основному в печінці з амінокислот цистеїну, гліцину та глютамінової кислоти. Ця недооцінена водорозчинна сполука служить антиоксидантом та регенератором вітаміну Е та каротиноїдів, а також внутрішньоклітинним ферментом. Також глутатіон синтезується в цитоплазмі практично всіх клітин організму з амінокислот, що входять до його складу, і активно перекачується в мітохондрії, де найбільше утворюється різних оксидантів. У цього трипептиду в організмі багато важливих функцій:

  • Anti-Age — глютатіон грає дуже важливу роль у попередженні раку (особливо печінки) та передчасного старіння. Він сприяє детоксикації та запобігає накопиченню в клітинах токсинів, які сприяють окислювальному стресу та пошкоджують організм. Також було виявлено, що глутатіон зменшує утворення зморшок та підвищує еластичність шкіри, зменшує запалення та набряклість шкіри, яка має тенденцію збільшуватися з віком. В результаті глутатіон допомагає зробити шкіру більш еластичною, пружною та зволоженою;
  • Вікові пігментні плями — надаючи захисну дію на весь організм, глютатіон зменшує прояв вікових пігментних плям і вирівнює тон шкіри;
  • Детокс — глютатіон захищає організм від шкідливої дії тютюнового диму, алкоголю, опромінення, токсичних ефектів хіміотерапії та шкідливих атмосферних викидів. Виявляючи дезінтоксикаційну дію при отруєнні важкими металами та ліками, допомагає при лікуванні захворювань печінки та крові;
  • Антиоксидантний захист внутрішніх органів — глютатіон захищає не лише окремі клітини, а й стінки артерій, мозок, серце, імунокомпетентні клітини, нирки, кришталик, печінку, легені та шкіру від шкідливої дії вільних радикалів.

Рекомендації щодо застосування

  1. Приймати по 2 капсули 1–2 рази на день на порожній шлунок;
  2. Зі збільшенням віку дефіцит глютатіону зростає і для його синтезу потрібно більше складових, тому дозування можна збільшити до 3–4 капсул на порцію;
  3. Після вживання алкоголю приймати по 3 капсули 2-3 рази на день.

Пам’ятайте! Якщо ви приймаєте ліки або інші добавки, перед початком прийому цієї харчової добавки порадьтеся з лікарем.

Попередження

  • Після відкриття упаковки зберігати у прохолодному сухому місці;
  • Не є ліками;
  • Бережіть у недоступному для дітей місці.

Купити комплекс з ацетилцистеїном, гліцином та глютаміновою кислотою ви завжди можете у нашому інтернет-магазині від виробника з доставкою транспортною компанією в будь-яку точку України.

Глютатіон — синтезується з трьох амінокислот, попереджає утворення тромбів, зміцнює імунну систему та уповільнює старіння — ТМ Cocos nutrition

 

 

Термін придатності 12 міс.
Температура зберігання Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів. +5- +25 ℃.
Умови зберігання Після відкриття упаковки зберігати у сухому прохолодному місці.
Попередження Якщо ви приймаєте ліки або інші добавки, перед початком прийому цієї харчової добавки порадьтеся з лікарем.
Об'єм 1 капсула -  мг., 110 капсул в упаковці.
Упаковка засобу  Медична пластикова тара.
Тип засобу

Біологічно активна добавка.

Не є ліками.

 

 

Компонент Склад 1 порції (2 капсули)
N-ацетил-L-цистеин  750 мг.
L-гліцин  750 мг.
L-глутамінова кислота  200 мг.
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид)  6 мг.
Допоміжні інгредієнти Мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат.

 

Лисенко Петро

02.06.2023

Доброго дня! Як я вже писав в такій комбінації два в одному, ніде не знайдеш у відомих брендів бадів. До того ж на курс у Вас вийде суттєво дешевше. Дуже заманлива пропозиція. Але таке питання непокоїть трохи: переконайте мене, будь ласка, що джерело сировини в капсулах ну... так би мовити, викликає довіру. Ви їх самі дозуєте в капсули? Є обладнання? З повагою, Ваш постійний клієнт Лисенко Петро. P.S.: в будь-якому разі ідея зробити такий бад 2 в одному, - геніальна. Хтось у Вас дуже професійно розбирається в цьому ділі. Це я як практикуючий лікар кажу.
Відгук корисний?

Петро Лисенко

02.06.2023

Дякую за відповідь. Переконали.

Administrator

02.06.2023

Доброго дня, Петро!
Ми виробляємо косметику та Бади із сировини доступної в Україні. Ми виробники та прихильники холістичного підходу до краси та здоров'я.
У нас немає мети когось переконувати в тому, що сировина не з Китаю, яка використовується практично у всіх виробництвах в України та інших європейських країнах, краще чи гірша ніж інші аналоги. Ми використовуємо фармакопейну якість сировини та купуємо її через великого та надійного імпортера фармацептичної та хімічної сировини в Україні. Кожна партія супроводжується сертифікатами, що для нас дуже важливе при виробництві.
Для змішування наших БАД ми використовуємо V-подібну мішалку з харчової нержавіючої сталі виробництва України, а капсулюємо на напівавтоматичному капсуляторі також з харчової нержавіючої сталі родом з Китаю.
Ми дотримуємося ідеї, що правильний догляд та внутрішній захист організму, а також доставка всіх необхідних амінокислот та мікроелементів, можуть дати максимальний ефект ніж одна тільки косметика або лише БАД. Саме тому всі наші продукти мають суто вузьку спрямованість, а саме – уповільнення в'янення та захист шкіри та організму від агресивного впливу часу та зовнішнього середовища.
З повагою ❤️ ТМ Cocos.

Лисенко Петро

27.05.2023

Досить несподіваний хід. В сенсі об'єднати в одну пігулку ацетилцистеїн і гліцин. Таких сумісних бадів у відомих брендів немає. Геніально і не дорого. Досить глибоко в темі. Придбаю, але через місяць, якщо ще буде. Зараз інша програма бадів просто.
Відгук корисний?

Елена

24.05.2023

Здравствуйте, скажите пожалуйста, какой по длительности должен быть курс приема данной добавки для достижения эффекта? Можно ли принимать этот БАД постоянно? Спасибо
Відгук корисний?

Administrator

25.05.2023

Здравствуйте, Елена!
Данный комплекс состоит из чистых аминокислот, которые естественны для нашего организма и которые поступают в него с принимаемой пищей.
Эта добавка стимулирует физиологическое увеличение синтеза глутатиона, то есть при его возрастном угасании она возвращает его уровень на показатель свойственный более молодому возрасту, со всеми вытекающими бонусами. Согласно многим исследованиям данная комбинация, даже в очень больших дозировках, на протяжении приема более 24 недель, не вызывала побочных эффектов.
В рекомендуемой нами дозировке - 1-2 порции (2-4 капсулы) в день, данную добавку можно принимать постоянно. Также в одном из РКИ было показано плавное снижение достигнутых результатов по улучшению многих физиологических показателей, после прекращения приема ацетилцистеина и глицина, в течении 3-х месяце, что позволяет предположить, что можно принимать данный комплекс курсами 3-4 месяца прием и 2-3 месяца перерыв. Но эти данные были показаны на высоких дозировках, поэтому более эффективным режимом при более низких дозировках будет постоянный прием данного комплекса.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Александра

22.05.2023

Подскажите, пожалуйста, по схеме приема.
На сайте написано 1-2 капсулы на пустой желудок 2 раза в день, а на банке - по капсуле после еды 1-3 раза вдень. Так до или после? Спасибо
Відгук корисний?

Administrator

23.05.2023

Здравствуйте, Александра!
Благодарим Вас за внимательность, ошибка дизайнера, в дальнейшем исправим. Глицин + Ацетилцистеин + Глутаминовая кислота лучше принимать на голодный желудок.
Порция это 2 капсулы, этого достаточно чтоб запустить синтез глутатиона. Однако количество порций на день Вы регулируете сами. Мы рекомендуем 1-2, но согласно нескольким РКИ количество составных компонентов испозовали до 7 грам.
На наш взгляд это слишком большая дозировка и есть данные об эффективности этой компоновки ингредиентов от 1-1,5 грамма, именно поэтому, мы рекомендуем, принимать по одной порции (2капсулы) 1-2 раза в день.
С уважением ❤️ ТМ Cocos.

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки