Концентрат сироваткового білка + Вітамін С — смак полуниці 500 гр

Артикул: 8417

Бренд: Cocos

Є в наявності

600.00

Концентрат сироваткового білка strawberry — призначення

Шкіра, волосся, внутрішні органи та інші тканини — це все структури організму, які побудовані з амінокислот, а простіше говорячи з білка. І тому зрозуміло, що для нормального функціонування органів, красивої шкіри та здорового волосся необхідно доставляти організму необхідну кількість білка. Це пов'язано з тим, що ці структури не статичні, а такі які постійно оновлюються, ремонтуються тощо.

Якщо брати усереднено звичайну жінку чи чоловіка, то всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) встановила безпечний рівень споживання білка у розмірі 0,83 грама на день на кілограм-маси тіла, що за прогнозами задовольнить потреби в білку для 97,5% здорового дорослого населення у всьому світі. Це, так би мовити, потрібний мінімум. Однак коли йдеться про спортсменів, військовослужбовців, фотомоделі тощо, то необхідний мінімум вже становить від 1,5 гр/кг до 2,5 г/кг ваги тіла. І вже давно було помічено, що з урахуванням сучасного способу життя, при великому вмісті в харчуванні напівфабрикатів, а також мода на дієти для схуднення, багато звичайних людей критично недоотримують необхідну кількість білка для підтримки нормального рівня здоров’я. І зрозуміло, що недолік білка в раціоні згубно впливає і на зовнішній вигляд і стан волосся як у жінок, так і у чоловіків.

Цей продукт містить у своєму складі 78% високоякісного повноцінного білка, і майже не містить жирів та вуглеводів. Саме за цю особливість концентрат сироваткового білка так люблять представники різних видів спорту, актори та фотомоделі. Особливо корисний концентрат сироваткового білка для жінок на різних дієтах, оскільки дозволяє без значного збільшення калоражу усунути дефіцит білка в харчуванні.

Whey Protein Concentrate 78% зі смаком шоколаду призначений для збагачення раціону високоякісним протеїном таких категорій людей як:

 1. Жінки, які прагнуть бути красивими — лише одна порція на день (2 ст.л.) дозволяє усунути дефіцит амінокислот, необхідних для будівництва шкіри, волосся та внутрішніх органів. Дана добавка не збільшує калорійність харчування та дозволяє підтримувати зовнішню привабливість та внутрішнє здоров’я;
 2. Спортсмени — 1–3 порції на день між основними прийомами їжі дозволяє не перевантажуючи ШКТ і не заважаючи тренувальному розкладу, отримати необхідну кількість високоякісного білка. У середньому потрібно 40–60 хвилин WPC 78% для того, щоб бути засвоєним і надійти амінокислотам у кровотік. Продукт має приємний смак і досить швидко засвоюється організмом без дискомфорту;
 3. Люди, які проходять реабілітацію після травм та різних операцій, — 1–2 порції WPC 78% дозволяє прискорити загоєння ран та травм, а також на певному етапі (відразу після операцій) дозволяє ненадовго замінити звичайне харчування;
 4. Літні люди — збагачення харчування сироватковим білком дозволяє підтримувати здоров’я, м’язову масу і зовнішній вигляд на досить високому рівні, щодо осіб на збідненому білком раціоні. У літньому віці організм вже не здатний сам розщеплювати повністю всі білки до амінокислот, і тому навіть при бездефіцитному за білком традиційному раціоні, відчуває дефіцит у білках. Включення сироваткового концентрату до харчування здатне вирішити цю проблему.

Концентрат сироваткового білка — властивості

 1. До основних властивостей/переваг концентрату сироваткового білка можна віднести такі його особливості:
 2. Високе співвідношення незамінних амінокислот — концентрат сироваткового білка містить найвищий рівень усіх незамінних амінокислот серед інших джерел білка (43% незамінних амінокислот);
 3. Якість білка та його засвоюваність — амінокислоти в сироватці засвоюються організмом швидше та ефективніше, ніж у будь-якому іншому джерелі білка;
 4. Найбільша кількість лейцину — сироватковий білок має більш високий вміст лейцину, ніж будь-яке інше джерело білка;
 5. Більше білка при меншій кількості калорій — сироватковий білок має дуже велику кількість білка на одну калорію, що може бути корисним для тих, хто хоче схуднути і одночасно наростити м’язову масу;
 6. Висока щільність поживних речовин — концентрат сироваткового білка містить дуже широкий спектр біоактивних компонентів, які мають унікальні переваги для здоров’я:
  • Цистеїн — амінокислота, яка може підвищувати рівень глутатіону та антиоксидантну функцію організму;
  • Лактоферрин — корисний білок для імунної системи, здоров’я кишечника та здоров’я кісток;
  • Лактопероксидаза — білок з антимікробними властивостями.
  • Імуноглобуліни — білки, що формують імунітет, які підтримують загальний стан здоров’я, спортивні результати та здоров’я кишечника;
  • Фактори росту — такі як ІФР-1, ІФР-2, фактор росту тромбоцитів, фактор росту фібробластів та інші, які сприяють зростанню м’язів;
  • Біоактивні пептиди — такі як пептиди, що інгібують АПФ (інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту), і лактоферрицин, які мають широкий спектр корисних властивостей для організму;
  • Пребіотики — можуть покращити здоров’я кишечника та його мікробну різноманітність, такі як галактоолігосахариди;
 7. Містить вітамін С — це водорозчинний вітамін, надходження якого в організм повинне бути регулярним з таких причин:
  • Вітамін С не синтезується в організмі та не накопичується в ньому. Саме тому організм потребує постійного надходження цього вітаміну;
  • Вітамін С бере активну участь у синтезі ендогенних білкових структур (м’язи та ін), особливо це актуально для колагену, від якого залежить стан шкіри, сполучної тканини та суглобів.

Харчова (поживна) цінність 1 порції (~38 г)/100 г

 • Енергетична цінність 565 кДж/135 ккал/1486 кДж/355 ккал;
 • Жири 1,75 г із цього насичені жири 0,5 г/4,6 г із цього насичені жири 1,3 г;
 • Вуглеводи 1,3 г із цього цукру 0,7 г/ 3,4 г із цього цукру 1,84 г;
 • Клітковина 0,8 г/2,1 г;
 • Білок 30 г/78 г;
 • Вітамін С 114 мг/300 мг.

Скільки треба організму білка

Потреба в білку звичайних людей та спортсменів молодого та середнього віку

Вчені в галузі спорту нещодавно провели ретельний огляд усіх досліджень споживання білка, спортивних результатів та відновлення. Проаналізувавши велику кількість досліджень, вони визначили загальний діапазон білків, які вони вважають ефективними для звичайних людей та спортсменів, залежно від їхнього виду спорту (числа округлені для зручності):

 • Для здоров’я звичайної людини (не спортсмен) — 0,8 г/кг;
 • Спортсменам на витривалість — 1,0–1,8 г/кг;
 • Силовикам/бодібілдерам — 1,4–2,0 г/кг;
 • Спортсмени в період «сушіння» — 1,6–2,4 г/кг.

У звіті також виявили, що перевищення цих рівнів не дає як спортсменам, так і тим, хто не займається спортом ніяких додаткових переваг.

Потреба у білку людей старшого віку

З віком м’язова маса стає все більш важливим і більш складним завданням для підтримки. Це відбувається через так звану «саркопенію», або вікову втрату м’язової маси, яка частково пов’язана з тим, що м’язи, що старіють, менш чутливі до анаболічних стимулів від прийому амінокислот. Крім того, кількість шлункової кислоти та травних ферментів, відповідальних за розщеплення білка, може знижуватися до 40% з віком, що знижує нашу здатність розщеплювати білок на амінокислоти та використовувати його для нарощування/підтримки м’язової маси. Отже, щоб подолати ці перешкоди, люди похилого віку, ймовірно, повинні споживати більше білка, ніж рекомендована добова доза, особливо якщо вони хочуть мати підтягнутий і спортивний вигляд у 90 років, і їм, ймовірно, слід поєднувати це з пристойним комплексом травних ферментів, який допомагає розщепити цей білок. Іншим виходом може стати включення до раціону сироваткового концентрату WPC 78%, який вже частково розщеплений на амінокислоти та легко засвоюється організмом.

Грунтуючись на звіті журналу Nutrients за 2016 рік, експерти в галузі білка та старіння рекомендують щоденне споживання білка від 1,21 до 1,98 г/кг або вище для людей похилого віку.

Це означає, що дідусеві Панасу потрібно з’їдати близько 100–158 г білка щодня.

Кому ще може бути корисним WPC 78%

Є й інші сценарії, в яких може виникнути потреба перевищити денну норму білка, що рекомендується, або навмисно досягти «позитивного балансу азоту», і з цією метою включити в раціон WPC 78%. До таких обставин та осіб належать:

 • Вагітні жінки;
 • Зростаючі діти;
 • Відновлення після хвороби чи травми;
 • Під час дефіциту калорій або «зганяння ваги»;
 • Період «рефіду» після тривалого голодування або обмеження калорій;
 • Якщо у вас є проблеми із травленням, такі як гіпохлоргідрія (низький рівень кислоти у шлунку), виснаження ферментів або дисбактеріоз кишечника (дисбаланс кишкової мікробіоти), які можуть призвести до зниження засвоєння білка.

Включення у цих випадках 1–2 порцій концентрату сироваткового білка може допомогти вирішити поставлені завдання.

Рекомендації щодо застосування

 1. Приймати у перерві між основними прийомами їжі;
 2. Порція 2 столові ложки (38 г) на 180–250 мл будь-якого напою — вода, сік, молоко, кефір та ін;
 3. Кількість порцій на день — 1–3;
 4. Для спортсменів, які бажають підвищити синтез білка в організмі, і посилити ріст м’язової маси корисним буде прийом однієї порції білка вранці після пробудження і відразу після закінчення тренування.

Купити сироватковий білок WPC 78% зі смаком полуниці ви завжди можете у нашому інтернет-магазині від виробника з доставкою транспортною компанією в будь-яку точку України.

 

Термін придатності 12 міс.
Температура зберігання  Зберігайте у недоступному для дітей місці, яке захищене від потрапляння прямих сонячних променів, а також знаходится далеко від опалювальних приладів. +5- +25 ℃.
Попередження

Цей продукт є білковою добавкою до раціону, але не замінює звичайну їжу.

Об'єм 550 гр.
Упаковка засобу  Медична пластикова тара.
Тип засобу

Біологічно активна добавка.

Не є ліками.

 

 Концентрат сироваткового білка, харчові волокна цитрусові, вітамін С, ароматизатор, лецитин, барвник буряковий червоний, підсолоджувач.

Залиште свій відгук про товар

Залиште свій відгук

Оцініть товар:

Вказати переваги і недоліки